INDYJSKI KOMIK I ZWOLENNIK SZCZEPIONEK COVIDOWYCH UMIERA DZIEŃ PO ZASTRZYKU

Znany indyjski komik, aktor filmowy i ambasador zdrowia zmarł zaledwie jeden dzień po wstrzyknięciu szczepionki przeciw Covid-19. Wcześniej naciskał na swoich fanów, by przyjmowali szczepionkę, reklamując ją jako „bezpieczną i skuteczną”.

59-letni Vivekanandan, zawodowo znany jako Vivek, przebywał w stanie krytycznym w szpitalu w Chennai po tym, jak stracił przytomność około godziny 11 w dniu po przyjęciu szczepionki przeciw Covid-19.

Vivekh przeszedł koronarografię, a następnie angioplastykę.

W biuletynie medycznym wyjaśniono, że Vivekh był na wsparciu ECMO, które pompuje i dotlenia krew pozaustrojowo. Następnego ranka około 4:35 mężczyzna zmarł.

Jednym z głównych zadań Vivekha było przekonywanie ludzi do przestrzegania rządowych wytycznych dotyczących zdrowia i interwencji medycznej.

W przypadku Covid Vivekh miał za zadanie przekonać ludzi mieszkających w jego regionie do przyjmowania szczepionek w celu „powstrzymania rozprzestrzeniania się wirusa”.

Vivekhowi podano indyjski zastrzyk Covaxin w wielospecjalistycznym szpitalu rządu stanu Tamil Nadu w Chennai.

Proces wstrzykiwania został sfilmowany, a nawet indyjskie kanały telewizyjne transmitowały wideo i publikowały zdjęcia z tego „spektakularnego” wydarzenia.

Vivekh również przesłał wideo ze szczepienia na swoje konto na Twitterze.

Komik zmarł szybko po wstrzyknięciu, więc wielu zaczęło zastanawiać się, czy winny był zastrzyk.

Władze rządowe twierdzą jednak, że te dwa wydarzenia są całkowicie niezwiązane.

Według urzędników ds. zdrowia Vivekh cierpiał na tajemniczy atak ostrego zespołu wieńcowego i wstrząsu kardiogennego.

Doświadczył całkowitego zablokowania naczyń krwionośnych, chociaż rząd twierdzi, że nie miało to nic wspólnego z zastrzykiem.

Problem w tym, że wiele innych zgonów w Indiach nastąpiło z podobnych przyczyn i wspólnym łącznikiem między nimi wszystkimi jest to, że zmarły został wcześniej zaszczepiony preparatem Covaxin.

⇒ Czytaj także: 39-LETNIA PRACOWNICA SŁUŻBY ZDROWIA ZMARŁA 4 DNI PO DRUGIEJ DAWCE SZCZEPIONKI COVID

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.