IZRAELSKI INSTYTUT STARA SIĘ O ZATWIERDZENIE SZCZEPIONKI COVID-19 NA RYNKU AMERYKAŃSKIM

Izraelski Instytut Badań Biologicznych (IIBR) stara się o zatwierdzenie przez Agencję Żywności i Leków (FDA) szczepionki COVID-19 na rynku amerykańskim. Niedawno izraelskie laboratorium odwiedził David Friedman, ambasador USA w Izraelu, który został poinformowany o prototypie szczepionki koronawirusowej.

Wizyta ambasadora

Izraelski Instytut Badań Biologicznych w Nes Cijjona przyłączył się do walki z koronawirusem na początku lutego.

Testy szczepionki Covid-19 na zwierzętach rozpoczęto w marcu, a próby na ludziach spodziewane są przed końcem 2020 roku.

Wizyta ambasadora USA Davida Friedmana w IIBR uznana została za część „zdecydowanej walki obu sojuszników z koronawirusem”.

Warto jednak nadmienić, że izraelskie laboratorium stara się o zatwierdzenie regulacji dotyczących szczepionki koronawirusowej przez FDA.

Czy Friedman miał pomóc w tej sprawie?

Urzędnicy amerykańskiej administracji nadzorujący wizytę ambasadora twierdzą jedynie, że wysłannik „pracuje niestrudzenie, aby rzeczy, które (mogą) pomóc Amerykanom, dotarły do ​​nich w najbardziej efektywny i szybki sposób”.

Witryna internetowa FDA twierdzi, że jej „przepisy dotyczące opracowywania szczepionek zapewniają ich bezpieczeństwo, czystość, moc i skuteczność” i mogą utorować drogę do stosowania szczepionki w Stanach Zjednoczonych.

Instytut zagrożeń

W zeszłym roku David Friedman wraz z sekretarzem skarbu USA (Steven Mnuchin) naciskali na otwarcie oddziału biura FDA w Izraelu, aby rzekomo pomóc w szybszym wprowadzeniu izraelskich wyrobów medycznych na rynek amerykański.

Teraz być może wiemy, skąd te naciski.

Otóż Izraelski Instytut Badań Biologicznych został założony jako wydział walki biologicznej Hagana, żydowsko-izraelskiej grupy terrorystycznej, która planowała zatruć wodę w Niemczech pod koniec II wojny światowej, aby zamordować miliony Niemców w odwecie za holokaust.

Byli też znani z opracowywania szczepionek do prowadzenia wojny biochemicznej.

Instytut jest powszechnie podejrzewany o udział w opracowywaniu broni chemicznej i biologicznej na masową skalę.

Zakłada się również, że IIBR opracowuje choroby i antidotum na nie w postaci szczepionek.

Chociaż Izrael odmawia potwierdzenia takich informacji, powszechnie podejrzewa się, że to właśnie laboratorium rozwinęło ofensywną broń biologiczną i chemiczną, a izraelski Mossad wykorzystuje ją w swoich misjach.

Jest to wielce prawdopodobne, gdyż Izrael nie podpisał Konwencji o zakazie broni biologicznej (BWC) i podpisał, ale nie ratyfikował Konwencji o zakazie broni chemicznej (CWC).

Już sam pomysł, że Stany Zjednoczone nawet tylko rozważają zatwierdzenie eksperymentalnej szczepionki na koronawirusa stworzonej przez Izraelski Instytut Broni Biologicznej, daje wiele do myślenia…

⇒ Czytaj także: BIZNES BILLA GATESA: ŚWIAT POTRZEBUJE NAWET 14 MLD DAWEK SZCZEPIONKI NA COVID-19

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia⇒ KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.