JEDNOSTKA WOJSKOWA OPERACJI PSYCHOLOGICZNYCH UCISZY SCEPTYKÓW SZCZEPIEŃ COVID-19

Według The Sunday Times rząd brytyjski wysłał elitarną jednostkę wojskową specjalizującą się w prowadzeniu operacji psychologicznych do „wojny informacyjnej”. Wojsko ma zwalczać sceptyków szczepionek przeciwko Covid-19 i usuwać ich „propagandowe treści” w Internecie.

Raport donosi, że jednostka wojskowa zwykle używana do atakowania terrorystów z Al-Kaidy i Talibów, teraz zostanie skierowana przeciwko obywatelom Wielkiej Brytanii, którzy ośmielają się kwestionować bezpieczeństwo szczepień przeciwko Covid-19.

Armia zmobilizowała elitarną jednostkę „wojny informacyjnej”, znaną ze wspierania operacji przeciwko Al-Kaidzie i Talibom w zwalczaniu propagandy internetowej przeciwko szczepionkom, podczas gdy Wielka Brytania przygotowuje się do dostarczenia pierwszych zastrzyków w ciągu kilku dni – The Times (@thetimes) 29 listopada 2020 r.

W raporcie stwierdzono, że w Afganistanie w 2010 roku utworzono jednostkę znaną jako „Obronna jednostka kulturowo-specjalistyczna”, która wchodzi w skład 77. brygady armii.

Sekretna jednostka często pracowała ramię w ramię z psychologicznymi zespołami operacyjnymi.

The Times twierdzi, że informacje te zostały ujawnione, gdy „wyciekły” tajne dokumenty.

W raporcie zaznaczono również, że żołnierze już monitorują cyberprzestrzeń pod kątem informacji o Covid-19 i analizują, w jaki sposób obywatele Wielkiej Brytanii są atakowani nimi w Internecie.

Specjalna jednostka wojskowa gromadzi wszystko, co stanowi „dezinformację” dotyczącą szczepionek.

Prawdopodobnie na celowniku znajdzie się każdy, kto wskaże potencjalne skutki uboczne szczepień lub zakwestionuje ideę nakazów przyjmowania szczepionek.

Daily Mail donosi również o rozwoju sytuacji, w której odnotowano, że personel brytyjskiej rządowej agencji szpiegowskiej GCHQ, którego zadaniem zwykle jest szpiegowanie terrorystów i obcych mocarstw, zostało skierowane do brytyjskiej kontroli opinii publicznej, aby ocenić, czy ludzie przestrzegają „zasad” Covid-19, czy też nie, oraz do zwalczania materiałów sprzeciwiających się szczepieniom.

W raporcie zauważono, że agencja szpiegowska rozważała usunięcie stron internetowych i treści, które nie przemawiają za szczepieniami, a także miała „przeszkadzać” osobom tworzącym takie treści, „używając zestawu narzędzi opracowanego w celu zwalczania dezinformacji”.

Oczywiście brytyjski rząd twierdzi, że w całą sytuację zamieszani są Rosjanie, ale jest to zwyczajny sposób na zmylenie ludzi i skierowanie ich do tego, aby zaakceptowali egzekwowanie grupowego myślenia egzekwowanego przez szpiegów wojskowych.

⇒ Czytaj także: 7 TECHNIK KONTROLI UMYSŁU, KTÓRYMI UKRYWAJĄ PRAWDĘ O COVID-19

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.