SZCZEPIONKA COVID-19 KONCERNU ASTRAZENCA ZROBIONA Z ABORTOWANEJ TKANKI PŁODOWEJ!

Etykieta szczepionki Covid-19 wyprodukowanej przez brytyjsko-szwedzki koncern farmaceutyczny AstraZeneca ujawnia, że ​​jest ona wykonana z MRC-5, szczepu poronionej ludzkiej tkanki płodowej.

Nagranie, które został pierwotnie opublikowane na Instagramie, ujawnia szokujące dane.

Można na nim zobaczyć małe dochodzenie w sprawie umieszczonego oznakowania na opakowaniu szczepionki AstraZeneca przeciw Covid-19.

Na pierwszym froncie na etykiecie widać oznaczenie ChAdOx1-S (rekombinowany wektor adenowirusowy).

Ten składnik prowadzi widza do badań dostępnych online, które ostatecznie odkrywają, że zrekombinowane szczepy użyte w szczepionce pochodzą z abortowanej tkanki płodowej 14-tygodniowego poronionego dziecka.

Szczepionka zawiera również komórki MRC-5, które pierwotnie zostały pozyskane z tkanki płucnej 14-tygodniowego abortowanego płodu płci męskiej rasy kaukaskiej.

Szczepionki to medyczny kanibalizm.

Każdy, kto przyjmuje szczepionkę z abortowanej ludzkiej tkanki płodowej, wspiera ciągłe morderstwa i pobieranie narządów niemowląt.

Wspomaga tym samym finansowo przemysł handlu ludzkimi organami, w tym słynną organizację Planned Parenthood i producentów szczepionek.

Ile dzieci będzie jeszcze musiało umrzeć, aby przemysł szczepionkowy mógł zarobić miliardy na tej całej „plandemii”?

⇒ Czytaj także: ORGANIZACJA ABORCYJNA PRZYZNAJE SIĘ DO ABORCJI W CELU POZYSKIWANIA „CZĘŚCI NIEMOWLĄT”

Zobacz całość nagraniahttps://www.brighteon.com/ee4f2073-5b3b-482c-8a89-cb33230f1965

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.