ORGANIZACJA ABORCYJNA PRZYZNAJE SIĘ DO ABORCJI W CELU POZYSKIWANIA „CZĘŚCI NIEMOWLĄT”

Organizacja aborcyjna Planned Parenthood to amerykański gigant zajmujący się handlem organami abortowanych dzieci. O szczegółach jej działalności zrobiło się głośno dzięki śledztwu niezależnych dziennikarzy: Davida Daleidena i Sandry Merritt. Teraz personel organizacji przyznał się pod przysięgą do przeprowadzania aborcji, aby pobrać najbardziej „użyteczne” organy ciał niemowląt na sprzedaż.

Obnażające zeznania

Dotąd aborcyjny gigant Planned Parenthood zaprzeczał, by kiedykolwiek zajmował się nielegalną sprzedażą części ciał nienarodzonych dzieci.

Organizacja pozwała nawet dwójkę niezależnych dziennikarzy piszących o tym procederze.

Teraz jednak antyaborcyjna organizacja Center for Medical Progress (CMP) opublikowała wideo z zeznaniami złożonymi pod przysięgą przez personel Planned Parenthood w amerykańskim sądzie okręgowym Północnego Dystryktu Kalifornii, którego przedstawiciele potwierdzają, że firma handlowała ludzkimi organami.

Najnowszy film zawiera zeznania dr Deborah Nucatola, byłej dyrektor ds. usług medycznych w Planned Parenthood.

Nucatola pojawiła się w pierwszym tajnym filmie publikowanym przez CMP w 2015 roku, kiedy jadła sałatkę i piła wino, dyskutując o tym, jak przeprowadza aborcje, aby zebrać najwyższej jakości części ciała nienarodzonego dziecka.

W oryginalnym dokumencie wydanym w 2015 roku Nucatola opisała, w jaki sposób w Planned Parenthood wykorzystuje się technologię ultradźwiękową (ustawia płód w pozycji pośladkowej), aby ułatwić aborcję.

Jednak kolejne etapy dochodzeń Kongresu ujawniły więcej tajnych nagrań wideo, w których Nucatola przyznała w zeznaniach, że organizacja z czasem zmieniła swoją procedurę aborcji, aby uniknąć zmiażdżenia niektórych narządów dziecka i odniosła przy tym duży sukces.

Nienaruszone „części niemowląt”

Nowe wideo zawiera również zeznania pod przysięgą Tram Nguyen, wiceprezes ds. dostępu do aborcji w Planned Parenthood Gulf Coast w Houston oraz dr Mary Gatter, byłej dyrektor medycznej Planned Parenthood.

W 2019 roku Sąd Apelacyjny Stanów Zjednoczonych dla Piątego Okręgu (główna siedziba w Nowym Orleanie) stwierdził, że nagranie CMP, na którym Nguyen przyznaje, że wiedziała, iż osoba przeprowadzająca aborcję może pozyskać nienaruszony płód, było autentycznym i wiarygodnym z punktu widzenia medycyny sądowej dowodem na to, że Planned Parenthood Gulf Coast dokonywało aborcji po tzw. częściowym wywołaniu porodu.

Z kolei dr Gatter, która stała się znana dzięki „żartom”, że chciałaby „Lamborghini” w zamian za sprzedaż części ciał abortowanych dzieci, przyznała pod przysięgą, że w wyniku wewnętrznych dyskusji organizacja „ewoluowała” i doszła do przekonania, że ​​zmiana „technik” aborcji w celu pobrania wyższej jakości tkanki płodowej i nienaruszonych organów niemowląt jest dopuszczalną praktyką.

Gatter zeznała, że Planned Parenthood rozróżnia „technikę” aborcji od „procedury” aborcji i że zmiana „techniki” jest dozwolona, ​​a zmiana „procedury” nie.

Przeciwko organizacji aborcyjnej nie zostały jeszcze wniesione do sądu oskarżenia w związku z zarzutami dotyczącymi zysków ze sprzedaży części ciała dzieci poddanych aborcji w jej klinikach.

Kierownik projektu Center for Medical Progress, David Daleiden, apeluje, aby wyciągnąć konsekwencje wobec aborcyjnej korporacji:

Okłamywali opinię publiczną i Kongres, ale teraz nie ma już żadnych wątpliwości, że Planned Parenthood sprzedawało części ciał płodów. Żywe dzieci w łonach matek i kobiety w ciąży traktowali jak pieniężne plony.

6 sierpnia 2020 roku ponad dwa tuziny republikańskich senatorów wysłało listy, w których wezwano Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych, Departament Skarbu USA i FBI do zbadania zarówno sprawy sprzedaży części ciała dzieci po aborcji przez Planned Parenthood, jak i zysków czerpanych z tej działalności.

⇒ Czytaj także: SKANDAL: ZNANE SZCZEPIONKI I WZMACNIACZE SMAKU POWSTAJĄ DZIĘKI MATERIAŁOM Z ABORCJI!

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.