KANADYJSKI POLITYK UJAWNIA NOWY PLAN COVIDOWEGO ZAMKNIĘCIA I „WIELKIEGO RESETU” ŚWIATA

Kanadyjski polityk Liberalnej Partii Kanady (LPC) z Komitetu Planowania Strategicznego tej partii w sprawie Covid-19, który znajduje się pod kontrolą kancelarii premiera Kanady (PMO) zdemaskował działania rządu. Ostrzegł, że druga fala światowej „pandemii” na świecie zostanie uruchomiona pod koniec listopada, a ograniczenia całkowitej, wtórnej blokady, która nastąpi, będą znacznie surowsze niż ograniczenia pierwszej i drugiej fazy.

Kanadyjski demaskator

Podczas gdy w Australii rośnie presja ze strony sądów, protestów i niektórych mediów żądających zakończenia blokad, narracja o „śmiertelnym wirusie” jest mocno podtrzymywana przez partie Partii Pracy, Zielonych, Koalicji i LNP, biurokrację zdrowia publicznego i większość rządowych mediów.

Ta narracja przedstawia wirusa SARS-Cov2 lub „Covid-19” jako coś, czego należy unikać i ograniczać za wszelką cenę, pomimo powszechnej odporności i badań medycznych, które pokazują, że jest on śmiertelny dla mniej niż 1% (0,06%) osób, które są zainfekowane.

E-mail kanadyjskiego demaskatora należącego do grupy wysoko postawionych biurokratów i „doradców” w sprawie Covid-19, został opublikowany przez kanadyjską alternatywną witrynę internetową The Canadian Report.

Informator stwierdził, że nie jest zadowolony z takiego obrotu sprawy, ale musi to zrobić, jako Kanadyjczyk i co ważniejsze jako rodzic, który chce lepszej przyszłości nie tylko dla swoich dzieci, ale także dla innych dzieci.

Innym powodem, dla którego odkrył karty, jest to, że około 30% członków komitetu nie jest zadowolonych z kierunku, w jakim pójdzie Kanada, ale ich opinie zostały zignorowane, a władza planuje podążać dalej w kierunku swoich celów.

Otrzymali jasno do zrozumienia, że ​​nic nie powstrzyma planowanych wyników.

Plan „Wielkiego Resetu”

Oto co zaproponował kanadyjski komitet w celu „walki z Covid-19”:

– Faza wtórnych ograniczeń blokowania w sposób ciągły, zaczynając od głównych obszarów metropolitalnych w pierwszej kolejności i rozszerzając je na zewnątrz – przewidywana realizacja do listopada 2020 r.

– Przyspieszony zakup (lub budowa) obiektów izolacyjnych w każdej prowincji i na każdym terytorium – do grudnia 2020 r.

– Codzienne nowe przypadki Covid-19 przekroczą możliwości testowania, w tym wzrost liczby zgonów związanych z koronawirusem – do końca listopada 2020 r.

– Całkowita i dodatkowa blokada (znacznie bardziej rygorystyczna niż ograniczenia pierwszej i drugiej fazy – koniec grudnia 2020 r. / początek stycznia 2021 r.

– Reforma i rozszerzenie programu dla bezrobotnych w celu przejścia do powszechnego programu dochodu podstawowego – do I kwartału 2021 r.

– Przewidywana mutacja Covid-19 i / lub koinfekcja wtórnym wirusem (określanym jako Covid-21) prowadząca do trzeciej fali o znacznie wyższej śmiertelności i wyższym wskaźniku zakażenia – do lutego 2021 r.

– Codzienne nowe przypadki hospitalizacji z powodu Covid-21 i zgonów związanych z Covid-19 i Covid-21 przekroczą możliwości placówek opieki medycznej – I – II kwartał 2021 r.

– Wdrożone zostaną wzmocnione ograniczenia blokowania (określane jako trzecia blokada). Nałożone zostaną pełne ograniczenia w podróżowaniu (w tym między prowincjami i miastami) – II kwartał 2021 r.

– Przejście osób fizycznych do programu powszechnego dochodu podstawowego – połowa drugiego kwartału 2021 r.

– Przewidywane awarie łańcucha dostaw, niedobory zapasów, duża niestabilność gospodarcza – koniec drugiego kwartału 2021 r.

– Rozmieszczenie personelu wojskowego w głównych obszarach metropolitalnych, a także na wszystkich głównych drogach w celu ustanowienia punktów kontroli podróży. Ograniczona podróż i ruch, zapewnienie wsparcia logistycznego w okolicy – do III kwartału 2021 r.

Kanadyjscy politycy byli przerażeni pętlą „planowania Covid-19”, która w rzeczywistości jest planem totalitarnej odpowiedzi na międzynarodowy upadek gospodarczy.

Rząd federalny zaoferował wyeliminowanie wszystkich osobistych długów (hipoteki, pożyczki, karty kredytowe itp.) przez MFW w ramach „programu World Debt Reset”.

W dalszej części listu kanadyjski polityk-demaskator napisał:

Członkowie komitetu zapytali, kto stałby się właścicielem skonfiskowanego majątku i aktywów w tym scenariuszu i co stałoby się z pożyczkodawcami lub instytucjami finansowymi. Po prostu powiedziano nam, że „program World Debt Reset zajmie się wszystkimi szczegółami”.

Kilku członków komisji kwestionowało również, co by się stało z osobami, które odmówiłyby udziału w programie World Debt Reset, paszportach zdrowotnych lub harmonogramie szczepień, a odpowiedź, którą otrzymaliśmy, była bardzo niepokojąca.

Zasadniczo powiedziano nam, że naszym obowiązkiem jest upewnienie się, że opracujemy plan, który zagwarantuje, że to się nigdy nie wydarzy.

Powiedziano nam, że udział w tym przedsięwzięciu leży w interesie poszczególnych osób.

Kiedy kilku członków komitetu bezlitośnie naciskało na odpowiedź, powiedziano nam, że ci, którzy odmówią, najpierw będą żyć w ramach blokady na czas nieokreślony. I że w krótkim czasie, gdy więcej Kanadyjczyków przejdzie do programu umorzenia długów, ci, którzy odmówią udziału, zostaną uznani za zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego i zostaną przeniesieni do izolatek.

Gdy znajdą się w tych placówkach, otrzymają dwie możliwości: uczestniczą w programie umorzenia długów i zostaną zwolnieni lub będą przebywać na czas nieokreślony w izolatce, zaklasyfikowani jako poważne zagrożenie dla zdrowia publicznego, a ich cały majątek zostanie skonfiskowany.

Wysłuchanie takiego stanowiska przeraziło polityków, a oliwy do ognia dodał fakt, że przedstawiciele kancelarii premiera zasugerowali, iż cały program ma ruszyć do przodu bez względu na to, kto się z nim zgadza, czy nie.

Dodatkowo podkreślono, że uczestniczyć w nim będzie nie tylko Kanada, ale w rzeczywistości wszystkie narody będą miały podobne strategie i programy.

Członków komitetu, którzy byli przeciwni i tych, którzy poruszyli kluczowe kwestie, całkowicie zignorowano.

Tak oto wygląda plan najbliższej, mrocznej przyszłości ułożony przez światowe „elity”.

⇒ Czytaj także: PREZES ŚWIATOWEGO FORUM EKONOMICZNEGO WZYWA DO „WIELKIEGO RESETU” ŚWIATA

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.