KASZTANY – NATURALNY ODPROMIENNIK

Kasztany to już symbol złotej polskiej jesieni. Ciężko jest sobie wyobrazić, że kiedy liście drzew malują się w kolorach żółci i czerwieni, nie zobaczymy zbierających pod drzewami dzieci, właśnie tych specjalnych nasion. Matka Natura jednak nie tylko ładnie wygląda, ale i ma niezwykłe właściwości, których cechy mogą nam dzisiaj bardzo pomóc w życiu codziennym. Przyjrzyjmy się sprawie bliżej.

TECHNOLOGICZNY WYŚCIG

Człowiek, którego horyzonty i wiedza nie wykracza daleko poza to, co zobaczy np. w telewizji, z pewności stwierdzi, że ludzka cywilizacja jest w rozkwicie technologicznym.

Co chwilę na światło dzienne wychodzą coraz lepsze smartfony, a sieci komórkowe chwalą się najszybszym internetem we wszechświecie.

Technologiczny wyścig korporacji jak to w świecie biznesu bywa, ma tylko jedno zadanie – dotrzeć do jak największej ilości konsumentów.

DRUGIE DNO TECHNOLOGII

Na pierwszy rzut oka, nie ma w tym nic złego. Przecież to właśnie dzięki dzisiejszej technologii, możemy coraz lepiej komunikować się z całym światem.

Choroby są coraz szybciej diagnozowane a niemożliwe do wykonania przez człowieka operacje na ludzkim ciele, wykonują za nas roboty.

Rozwój technologiczny to podstawa rozwoju cywilizacji, jednak na Ziemi sytuacja ma się trochę inaczej.

Nie zapominajmy o tym, że jesteśmy niewolnikami na tej planecie rządzonych przez psychopatów.

ELEKTRYCZNOŚĆ ZMYSŁÓW

Fakt ten sprawia, że technologia mająca poprawiać standard naszego życia, stała się niestety również naszym wrogiem.

Podstawą działania komórek czy komputerów są oczywiście niewidzialne dla ludzkiego oka fale elektromagnetyczne.

Ludzkie ciało to cud natury i można je porównać do mechanizmu, wybudowanego w 100% w sposób naturalny.

 

kasztany-odpromiennik.jpg
fot.123rf.com

 

Jednak nawet w takim przypadku, jak we wszystkich innych, podstawą funkcjonowania naszych ciał jest elektryczność.

Impulsy nerwowe z prędkością zbliżonej do światła w każdej chwili przeszywają nasze ciało niczym samochody na autostradzie.

My również działamy na zasadzie prądu i to właśnie dzięki niemu, nasz mózg z rdzeniem kręgowym przekształca w obraz to, co widzimy, dźwięk w to, co słyszymy i oczywiście dotyk, w to, co czujemy.

POWRÓT DO NATURY

Dzisiejsza technologia otoczyła całą planetę siatką elektromagnetyczną, która niestety wpływa na wszystkie żyjące na niej istoty.

Można powiedzieć, że sztucznie wywołane fale elektromagnetyczne podpinają się pod nasze ciała, wywierając nieustanny wpływ na to, jak postrzegamy rzeczywistość.

Sedno sprawy opiera się na zwykłej kontroli populacji. Każdej chwili jesteśmy bombardowani cząsteczkami elektromagnetycznymi, robiących z nas posłusznych, niezadających zbędnych pytań zombie.

kasztany-pole-elektromagnetyczne.jpg
fot.123rf.com

I tak miliardy ludzi na całym globie uważa za zupełnie normalny fakt, że muszą chodzić do bezsensowej pracy, aby dostać w rzeczywistości bezwartościowe pieniądze, tylko po to, aby móc dalej żyć w tym schemacie.

Koło się zamyka, a jego finał widzimy każdego dnia za oknem naszych domów.

Jednak czy możemy się przed tym bronić?

Okazuje się, że tak!

Z pomocą, jak zawsze przychodzi sama Matka Gaja.

TECHNOLOGIA NATURALNA

Globalny wzrost świadomości sprawia, że ludzie coraz częściej kierują wzrok na to, co mają na własnym podwórku i odwracają się od idiotycznych reklam puszczanych w telewizji.

Każdego dnia coraz więcej ludzi orientuje się o niesamowitych właściwościach ziół, bijących na głowę serwowane przez koncerny farmaceutyczne działania pigułek.

Kryształy odkrywają przed nami nowe połacie naszej świadomości, które odpowiednio stosowane mogą pomóc nam lepiej zrozumieć to, czym jesteśmy lub szybciej osiągnąć dany cel.

 

kasztany-kryształy-odpromiennik.jpg
Kryształy fot.depositphotos.com

 

Jak wspomnieliśmy wyżej, siatka elektromagnetyczna opiewająca planetę przekształca nas w zombie, jednak i z tym problemem możemy sobie łatwo poradzić.

Wystarczy pozbierać trochę kasztanów.

NATURALNY ODPROMIENNIK

Kasztany to specyficzne drzewa. Już sam jego wygląd napawa człowieka majestatem i respektem.

Mają one właściwości pochłaniające właśnie te fale elektromagnetyczne, o których wcześniej wspominaliśmy.

Można to porównać do naturalnego pola siłowego, które każdy z nas zawsze może mieć przy sobie.

kasztany.jpg
Kasztany fot.123rf.com

Noszone w kieszeni dwa-trzy kasztany działają niczym pochłaniająca szkodliwe fale elektromagnetyczne bańka, chroniąc nas przed ich negatywnym działaniem.

Świetnym pomysłem będzie ustawienie kilku kasztanów np. wokół swojego telewizora, czy laptopa.

Tego typu sprzęty to swoisty wodospad szkodliwych fal.

Geometryczne ustawienie kasztanów skutecznie zatrzymuje i pochłania wszelkie, nieprzyjazne energie emitowane przez sprzęt elektroniczny.

WYMIANA KASZTANÓW

Kasztany trzeba co jakiś czas wymieniać.

Niestety, raczej mało kto posiada w swoich domach odpowiednie urządzenia pomiarowe, mówiące o tym, czy dany kasztan może jeszcze dla nas pracować, czy nie, dlatego radzimy robić to regularnie co 2-3 tygodnie.

Dlatego też dobrze jest uzbierać zapas kasztanów na cały rok.

Społeczeństwo powinno patrzeć na naturę, jak na rodzaj technologii, który jest najbardziej zaawansowaną manifestacją tego, co nas otacza.

Żyjemy przecież w idealnie skonstruowanym świecie i poszukiwanie własnej drogi w tym żywym laboratorium, jest oczywiście czymś dobrym, jeśli nie szkodzi innym.

Korzystanie z darów tego, co mamy pod dostatkiem może być kluczem do nowego rozdziału rozwoju naszej cywilizacji.

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.