KORONAPANIKA TRWA – „CZAS SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA BARDZIEJ ZABÓJCZY WARIANT COVID-22”

Myślałeś, że Covid-19 to koniec „pandemii”? O nie, ONI tak łatwo nie odpuszczą. Immunolog profesor dr Sai Reddy ostrzega, że ​​„musimy się przygotować” na możliwość pojawienia się nowego super wariantu w 2022 roku.

Profesor Reddy z Politechniki Federalnej w Zurychu uważa, że wariant ​​„Covid-22”, może być bardziej zabójczy niż wariant Delta (o ile w ogóle coś takiego jak Delta istniało).

Ostrzega, że ​​„nieuniknione” jest to, że połączenie istniejących szczepów może spowodować nową i bardziej niebezpieczną fazę „pandemii”.

Stwierdził również, że wszystkie dzieci powinny zostać zaszczepione, ponieważ istnieją wystarczające dowody na to, że SZCZYpionki nie stanowią zagrożenia dla osób poniżej 12 roku życia.

Jeśli pojawi się taki wariant, musimy go rozpoznać jak najwcześniej, a producenci szczepionek muszą szybko dostosować szczepionkę – stwierdził profesor w wywiadzie dla niemieckiej gazety Blick. Pojawienie się tego nowego wariantu to duże ryzyko. Musimy się na to przygotować.

Stwierdził, że mutacje wirusów obserwowane w niektórych wariantach, takich jak beta, oznaczają, że szczepionki stają się mniej skuteczne i mogą wymagać modyfikacji, aby chronić populację.

Prof. Reddy powiedział, że połączenie tych czynników – albo bardziej śmiercionośnych, zakaźnych, albo immunologicznych – będzie problemem w najbliższej przyszłości.

Jakby to powiedzieć panu profesorowi… wirusy są, były i będą. Mutują, rozprzestrzeniają się i zarażają. To żadna nowość! Nie ma w tym nic nadzwyczajnego!

Nadzwyczajnie głupie jest wierzenie w to, że to tak śmiercionośna choroba. Ludzie, obudźcie się!

Udajcie się do szpitala typowo onkologicznego, poczytajcie statystyki utonięć tylko w tym roku w sezonie wakacyjnym, liczbę śmiertelnych ofiar wypadków samochodowych spowodowanych przez nietrzeźwych kierowców – tu jest dopiero plaga, pandemia i wszystko razem wzięte!

⇒ Czytaj także: JAK OGŁOSZONO ŚWIATU “PANDEMIĘ” KORONAWIRUSA I WYPRANO MÓZGI MILIARDÓW LUDZI?

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/
*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.