KALEJDOSKOPU MUTACJI CIĄG DALSZY, MAMY NOWY WARIANT „MU”

Mu… – od teraz to nie dźwięk, jaki naśladujesz, pokazując dziecku „jak robi krowa”. To nie żaden refren piosenki o Starym Donladzie, co farmę miał, a na niej krowy hodował… Od teraz to nazwa nowego wariantu korona(Ś)wirusa, przed którym ostrzega WHO!

Była Alfa, był Beta, była Delta, mówiono o Lambdzie, nawet o wariancie podlaskim… cały czas korona(Ś)wirus ewoluuje, mutuje i tworzy nieznane dotąd nikomu szczepy, z których co jeden to groźniejszy.

Oczywiście taka jest oficjalna narracja, a jak wiadomo, w TV dziennikarz Ci powie to, co mu każą i za co mu zapłacono.

Teraz nadszedł czas na wariant B.1.621 lepiej znany jako Mu.

Został po raz pierwszy zidentyfikowany w Kolumbii w styczniu 2021 roku, a z czasem ogniska zachorowań zostały odnotowane w Ameryce Południowej i Europie, także ponoć w Polsce.

Nowy wariant jest ściśle monitorowany, podała agencja zdrowia ONZ, chociaż globalne rozpowszechnienie wariantu Mu wśród zsekwencjonowanych przypadków COVID-19 wynosi obecnie poniżej 0,1%.

Nowy wariant został dodany do listy obserwacyjnej WHO 30 sierpnia 2021 po wykryciu go w 39 krajach i stwierdzeniu, że posiada „konstelację mutacji, które wskazują na potencjalne właściwości ucieczki przed funkcjami układu odpornościowego”.

Wobec tego do akcji wkroczyła liga szczepionkowa WHO, która stwierdziła, że Mu ma wiele mutacji, które już sugerują, że może być bardziej odporny na szczepionki.

A co za tym idzie? Przemysł szczepionkowy do boju! Czas na tworzenie nowych szczypawek, bo żadne Pfizery, Moderny, Johnsony i inne takie nie zadziałają!

Bo Mu to nowe zagrożenie, nowe mutacje, nowe szczepionki, nowy biznes, nowa kasa i od nowa manipulacja, od nowa pranie mózgu, bo Muuuuuuuu-sicie – a właśnie, że nic nie musimy!

Zdziwiony?! Bo my nie 😉

⇒ Czytaj także: PARANOJA KORONAWIRUSOWYCH MUTACJI – POLACY ODKRYLI WARIANT PODLASKI!

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/
*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.