KOLEJNE DAWKI SZCZEPIONKI MODERNA WYCOFANE! ODKRYTO W NICH NIEZNANE SUBSTANCJE

Szczepionka przeciw Covid-19 produkcji Moderna ponownie wstrzymana. Po tym jak w Japonii wycofano aż 1,6 miliona szczepionek Moderna z jednej partii, która zawierała metaliczne zanieczyszczenia, przyszedł czas na kolejną…

Okinawa wstrzymała podawanie szczepionki Moderna po tym, jak w fiolce leku znaleziono tajemnicze czarne substancje.

Według japońskiego ministerstwa zdrowia czarne substancje odkryto w strzykawkach i fiolce, podczas gdy niezidentyfikowane różowe substancje znaleziono również w innej partii z dawką szczepionki Moderna.

Rząd Okinawy zawiesił stosowanie szczepionek Moderna.

Oczekuje się, że Takeda Pharmaceutical, krajowy dystrybutor szczepionek Moderna w Japonii, zbada, czy podejrzane zanieczyszczenie wystąpiło podczas produkcji i skonsultuje się w tej sprawie z ministerstwem zdrowia.

Odkrycie nastąpiło zaledwie trzy dni po tym, jak Japonia zawiesiła stosowanie ponad 1,6 miliona dawek Moderny, które zostały przekazane do 863 ośrodków szczepień w całym kraju.

Dawki zostały tymczasowo wycofane z obiegu jako środek ostrożności po wykryciu obcego materiału w niektórych fiolkach.

Niektóre dawki były ponoć zanieczyszczone cząstkami metalu.

Nowo odkryte skażone dawki na Okinawie pochodzą z różnych partii szczepionek.

Podczas gdy sprawa jest nadal badana, japońskie Ministerstwo Zdrowia ujawniło, że nie żyją dwie osoby, które otrzymały drugą dawkę Moderny z partii wycofanych szczepionek.

Ministerstwo poinformowało, że bada, co zabiło dwie ofiary, ponieważ byli to zdrowi mężczyźni po trzydziestce.

Fiolki z pobranych partii, które zostały wyprodukowane przez dystrybutora Moderny w Europie, są obecnie poddawane analizie laboratoryjnej.

Europejska Agencja Leków uruchomiła własną analizę, aby ustalić, czy w dostawach Moderny do Unii Europejskiej występują podobne problemy związane z zanieczyszczeniem.

⇒ Czytaj także: JAPONIA PILNIE WYCOFUJE 1,6 MLN DAWEK SZCZEPIONKI MODERNA!!!

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/
*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.