JAPONIA PILNIE WYCOFUJE 1,6 MLN DAWEK SZCZEPIONKI MODERNA!!!

Japońskie Ministerstwo Zdrowia, Pracy i Opieki Społecznej zadecydowało u wycofaniu ok. 1,6 miliona dawek szczepionki Moderna. Przyczyną jest zanieczyszenie odkryte w fiolkach preparatu, które „reaguje na magnesy”.

Około 1,6 miliona dawek szczepionki przeciwko koronawirusowi firmy Moderna zostało wycofanych z użycia, ponieważ kilka ośrodków szczepień poinformowało, że fiolki zawierają ciała obce, podało do informacji w czwartek (26.08.2021 r.) japońskie Ministerstwo Zdrowia, Pracy i Opieki Społecznej.

Ministerstwo poinformowało później, że substancja, która została wykryta, mogła być metalem.

„To substancja, która reaguje na magnesy. To może być metal – powiedział urzędnik ministerstwa.

Takeda Pharmaceutical zajmuje się dystrybucją opracowanej w USA szczepionki Moderna w Japonii.

Wpisana na listę Nasdaq firma Moderna potwierdziła, że ​​otrzymała „kilka skarg dotyczących cząstek stałych” w fiolkach ze szczepionkami rozprowadzanymi w Japonii, ale stwierdziła, że ​​nie znalazła „żadnych problemów z ich bezpieczeństwem lub skutecznością”.

Rzecznik Moderny stwierdził, że firma bada raporty i pozostaje zaangażowana w przejrzystą i szybką współpracę ze swoim partnerem, Takedą i organami regulacyjnymi w celu rozwiązania wszelkich potencjalnych problemów.

Zanieczyszczona partia szczepionki i dwie sąsiadujące partie zostały wstrzymane, a pozostałe podaje się „z zachowaniem dużej ostrożności”.

⇒ Czytaj także: DOKTOR, KTÓRY WYŚMIEWAŁ ANTYSZCZEPIONKOWCÓW, UMIERA PO DRUGIEJ DAWCE MODERNY

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/
*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.