DOKTOR, KTÓRY WYŚMIEWAŁ ANTYSZCZEPIONKOWCÓW, UMIERA PO DRUGIEJ DAWCE MODERNY

Doktor Thomas Flanigan wyśmiewał osoby, które nie chcą przyjąć szczepionki przeciwko Covid-19. Do tego sam chwalił się przyjęciem szczepionki firmy Moderna, a teraz nie żyje. Postępami ze szczepienia dzielił się z innymi na swoim profilu na Facebooku.

Dr Thomas Flanigan przyjmuje szczepionkę na Covid-19

Dr Thomas Lee Flanigan z zawodu był chirurgiem plastycznym, który pochodził z Toledo w Ohio. Zmarł w wieku 48 lat.

Lekarz ten wyśmiewał się z antyszczepionkowców, a sam chwalił się na swoim profilu FB certyfikatami zaszczepienia się na Covid-19 szczepionką firmy Moderna.

Pierwszą dawkę tej szczepionki przyjął 6 stycznia, a drugą 3 lutego, natomiast zmarł 27 kwietnia 2021 roku, czyli po 11 tygodniach od przyjęcia drugiej dawki.

Dr Flanigan napisał własny nekrolog przed śmiercią

Dr Thomas Flanigan napisał własny nekrolog, stwierdzając w nim, że doświadczył nieoczekiwanego, ale jednocześnie cudownego zakończenia swojego szalonego życia, mając 48 lat.

W nekrologu tym napisał, że dołączył do księżnej Diany, Johna Belushiego, a także Steve’a Irwina, który był łowcą krokodyli.

Poza tym stwierdził w nim, że odszedł, gdy był jeszcze na szczycie swojej gry, czyli jako super bohater.

Był także weteranem wojskowym, miał żonę oraz trójkę dzieci.

Wspomina w nim również o niektórych swoich doświadczeniach życiowych, takich jak: wulkany na Hawajach, piramidy w Egipcie oraz pojawienie się frytkownic.

Dr Flanigan miał stopień pułkownika, ale też uratował życie jako lekarz i wykonał wiele operacji plastycznych oraz rekonstrukcyjnych, co również zostało wymienione w nekrologu.

Czytaj także: ZMARŁ KOLEJNY ZASZCZEPIONY LEKARZ, KTÓRY WYŚMIEWAŁ „TEORIE SPISKOWE”

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.