KOLEJNE STANY W USA ZAKAZUJĄ PASZPORTÓW SZCZEPIEŃ

Wyoming stało się najnowszym stanem USA, który zakazał paszportów szczepień. Republikański gubernator Mark Gordon wydał dyrektywę, która zabrania urzędnikom stanowym żądania i przymuszania obywateli do szczepień przeciwko Covid-19.

Gordon powiedział, że „Programy paszportów szczepionkowych mogą potencjalnie upolitycznić decyzję, której nie należy upolityczniać”.

Dodał, że „podzielilibyśmy naszych obywateli w czasie, gdy jedność w walce z wirusem jest niezbędna, i zaszkodzilibyśmy tym, którzy z medycznego punktu widzenia nie mogą otrzymać szczepionki”.

Gubernator Wyoming podkreślał również, że otrzymanie szczepionki jest osobistym wyborem opartym na osobistych przekonaniach.

W marcu Gordon był również jednym z pierwszych zwolenników zniesienia obowiązku dotyczącego noszenia maseczek i umożliwienia firmom ponownego otwarcia swoich działalności.

Tym samym Wyoming dołącza do innych stanów, w tym Alabamy, Minnesoty, Karoliny Południowej, Arkansas, Arizony, Florydy, Idaho, Montany, Teksasu i Dakoty Południowej, które albo przyjęły przepisy, albo wydały rozkazy zapobiegające obowiązkowym szczepieniom lub programom paszportów Covid-19.

⇒ Czytaj także: KOLEJNE MIEJSCE NA ŚWIECIE ZAKAZUJE NOSZENIA MASECZEK

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.