BRYTYJSKA SŁUŻBA ZDROWIA CHCE WDROŻYĆ SZCZEPIENIA DZIECI BEZ ZGODY RODZICÓW

Ujawniono, że brytyjska Narodowa Służba Zdrowia (NHS) opracowała plany szczepienia uczniów w wieku od 12 lat, bez zgody rodziców.

Szefowie służby zdrowia NHS poinformowali, że społeczeństwo powinno być gotowe na możliwe wprowadzenie obowiązkowych szczepień wszystkich dzieci w wieku od 12 do 15 lat od 6 września.

Wielka Brytania zbliża się do rutynowego szczepienia młodych ludzi.

Zgodnie z nowymi planami dzieci nie będą potrzebowały zgody rodziców, aby otrzymać szczepionkę.

Obecnie na szczepienia Pfizera mogą bez zgody rodziców lub opiekunów zapraszana jest młodzież w wieku 16 i 17 lat.

Naukowcy nie są jednak zgodni co do szczepienia dzieci przeciwko Covid, a Wspólny Komitet ds. Szczepień (JCVI) jeszcze nie zatwierdził tego ruchu.

Naukowcy, którzy dziś sprzeciwiają się takiemu podejściu, argumentują, że dla dzieci byłoby lepsze, aby złapały Covid i wyzdrowiały.

W ten sposób od najmłodszy lat rozwiną naturalną odporność i to jest lepsze niż poleganie na ochronie szczepionkowej, która jak sugerują badania, znika w ciągu kilku miesięcy.

⇒ Czytaj także: WIELKA BRYTANIA ZATWIERDZIŁA SZCZEPIONKĘ MODERNY DLA DZIECI W WIEKU 12-17 LAT

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/
*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.