TYSIĄCE AUSTRALIJCZYKÓW PRZECIWKO NWO „TO NIE JEST KRAJ, NA KTÓRY ZASŁUGUJĄ NASZE DZIECI”

Tysiące Australijczyków wyszło 21.08.2021 na ulice, aby odrzucić trwający atak Nowego Porządku Świata na ich wolności.

Protestujący w Sydney i Melbourne demonstrowali przeciwko okrutnym ograniczeniom rządu, a wielu z nich starło się z policją, która odpowiedziała gazem pieprzowym, blokadami dróg i aresztowaniami.

Nagrania z protestów pokazują tłumy przedzierające się przez Melbourne.

W niektórych miejscach musieli zmierzyć się z siłą policji zgromadzoną w celu zablokowania marszu.

W odpowiedzi na demonstrantów pryskano gaz pieprzowy.

Kilka aresztowań miało też miejsce w Sydney.

Przed marszami policja  ogłosiła  politykę zerowej tolerancji dla wszelkich protestów w Sydney, a zastępca komisarza policji Nowej Południowej Walii Mal Lanyon powiedział, że w tym celu zostanie rozmieszczonych około 1400 funkcjonariuszy.

Demonstracje pojawiły się wkrótce po tym, jak urzędnicy w Nowej Południowej Walii ogłosili dzień wcześniej przedłużoną blokadę Covid, która ma objąć prawie połowę z 5 milionów mieszkańców Sydney nocną godziną policyjną do połowy września.

Podobny nakaz obowiązuje już w Melbourne, co oznacza, że ​​ponad jedna czwarta populacji Australii będzie podlegać restrykcjom, które z kilkoma wyjątkami wymagają od mieszkańców pozostania w domu.

Obywatelom kraju puszczają już nerwy i nie zamierzają ustępować w walce o swoją wolność i przyszłość swoich dzieci.

⇒ Czytaj także: “NOWY ŁAD” (NWO) VS NOWY ŚWIAT

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/
*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.