„NIEZALEŻNE MEDIA” STRAJKUJĄ, FACEBOOK WPROWADZA JESZCZE WIĘKSZĄ CENZURĘ – SYSTEMOWA WALKA O HEGEMONIĘ TRWA! – Odkrywamy Zakryte
„NIEZALEŻNE MEDIA” STRAJKUJĄ, FACEBOOK WPROWADZA JESZCZE WIĘKSZĄ CENZURĘ – SYSTEMOWA WALKA O HEGEMONIĘ TRWA!

Media dziś ogłosiły strajk. Facebook ogłosił, że walka z dezinformacją, czyli tak naprawdę informacjami niewygodnymi dla systemu przybiera na sile. O co dokładnie chodzi w tej mainstreamowej szopce?

Media „strajkują”

„Tu powinien być Twój ulubiony serwis internetowy / program” – z taką informacją dziś spotkali się ci, którzy włączyli radio, telewizor, otworzyli stronę z popularnym serwisem internetowym głównego nurtu.

Pierwsza myśl – powiązanie do stanu wojennego.

Jednak nie… to tzw. akcja „Media bez wyboru”, w której w ten sposób media mainstreamowe strajkują przeciw zapowiadanemu, dodatkowemu obciążeniu mediów działających na polskim rynku tzw. podatkiem od reklam.

Jak jest w rzeczywistości?

W rzeczywistości największym popularnym programom telewizyjnym, stacjom radiowym, serwisom internetowym itd. NIC nie grozi.

To teatrzyk, kolejny chwyt propagandowy, psychologiczna manipulacja, socjotechniczna gra, którą chcą zasiać zamęt w naszych umysłach.

Próbują zastraszyć odbiorców likwidacją części mediów działających w Polsce, co znacznie ograniczy społeczeństwu możliwość wyboru interesujących go treści.

Serio? Myślicie, że te wszystkie wielkie sieci upadną?

Nic bardziej mylnego!

Wszelkie zmiany są kwestią uderzenia w MEDIA PRAWDZIWIE NIEZALEŻNE, w media niewygodne dla systemu, w media, które głoszą prawdę, którą globaliści chcą zataić!

Te zmiany uderzają właśnie w te media, to je chcą pozbawić środków do prowadzenia działalności.

Żadna korporacja, żadna instytucja zatrudniająca po kilkanaście, kilkadziesiąt, a nawet i kilkaset osób w załodze NIE UPADNIE! – wręcz przeciwnie – cała ta „akcja strajkowa” ma na celu zintensyfikować liczbę odwiedzin danej strony, stacji itd.

Oni stosują teraz czystą socjotechnikę – sami się zablokowaliśmy, nagłośnimy sprawę, zrobimy szum, postraszymy, a jak się odblokujemy to szturmem do nas ruszą, by nas słuchać, oglądać i czytać.

Wiesz, dlaczego prawdziwie niezależne media nie muszą strajkować i same się blokować?

Bo nimi nie steruje system, bo wszyscy – tak jak i my (Odkrywamy Zakryte) – jeżeli jesteśmy zablokowani to właśnie przez tych, którym nie na rękę głoszone przez nas informacje, a nie dla „własnego dobra”…

Facebook rusza z nowym wymiarem cenzury

W październiku 2020 roku Facebook zabronił ludziom i firmom kupowania reklam, które zawierały fałszywe lub wprowadzające w błąd informacje o szczepionkach.

W grudniu 2020 roku gigant mediów społecznościowych uznał, że posty z informacjami, które zostały obalone przez Światową Organizację Zdrowia lub agencje rządowe, również zostaną usunięte.

Teraz Facebook zapowiedział nowe zmiany, które sprawią, że będą usuwane wszelkie posty z twierdzeniami o szczepionkach i Covid-19 uznane za fałszywe lub wprowadzające w błąd.

Gigant mediów społecznościowych twierdzi, że szczególnie skupi się na egzekwowaniu przepisów wobec stron, grup i kont, które łamią zasady, zauważając, że mogą one zostać natychmiast usunięte z platformy.

Decyzja firmy dotycząca nieodpłatnych postów, a zwłaszcza stron i grup na Facebooku, pokazuje, że firma jest w totalnej panice, więc intensyfikuje walkę z „dezinformacją” dotyczącą szczepionek.

Facebook stwierdził, że skonsultował się ze Światową Organizacją Zdrowia i innymi głównymi instytutami zdrowia, by ustalić listę fałszywych lub wprowadzających w błąd twierdzeń dotyczących zarówno Covid-19, jak i ogólnie szczepionek.

Kang-Xing Jin, szef działu zdrowia na Facebooku, poinformował w firmowym poście na blogu:

Budowanie zaufania do tych szczepionek ma kluczowe znaczenie, dlatego rozpoczynamy największą na świecie kampanię, aby pomóc organizacjom zajmującym się zdrowiem publicznym w dzieleniu się dokładnymi informacjami o Covid-19, szczepionkach i zachęcaniu ludzi do szczepień, gdy szczepionki staną się dla nich dostępne.

Facebook stwierdził, że zmiany były odpowiedzią na niedawne orzeczenie Rady Nadzoru Facebooka, niezależnej grupy, która przegląda decyzje podjęte przez zespół ds. Polityki Facebooka.

W jednym orzeczeniu zarząd stwierdził, że Facebook musi stworzyć nowy standard walki z dezinformacją związaną ze zdrowiem, ponieważ jego obecne zasady są „niewłaściwe i niejasne”.

Facebook oświadczył również, że przekaże 120 milionów dolarów na kredyty reklamowe ministerstwom zdrowia, organizacjom pozarządowym i agencjom ONZ w celu rozpowszechniania „wiarygodnych” informacji o koronawirusie i szczepionkach.

Systemowa walka o przetrwanie

Wiesz czym są podyktowane te wszystkie działania?

To właśnie świadczy o tym, że system już widzi swoją porażkę.

Widzi to, że ludzie odsuwają się od propagandy puszczanej w mediach głównego nurtu.

Widzi to, że coraz więcej korzystających z Facebooka pada ofiarami bezpodstawnej i bezmyślnej cenzury.

Widzi to, że ludzkość dostrzega brak logiki w systemowym działaniu.

Widzi to… i wpada w coraz większą panikę.

Próbują omamić twój umysł strachem i paniką.

Puszczają w obieg fałszywie nacechowaną strachem informację, że szczepionki uratują życie seniorom, potem, że brakuje tych szczepionek, więc ci spanikowani seniorzy ustawiają się w nocy w kolejkach do przychodni, przekrzykują się, tracą siły i nerwy na „walkę o przetrwanie”.

W międzyczasie „wybucha afera” z celebrytami.

„Nagle” ni stąd, ni zowąd dzwonią do nich, zapraszają na szczepienia przeciw Covid-19, media rozdmuchują tę sprawę, plują nawzajem jadem, buntują społeczeństwo.

Psychoza i paranoja trwa, bo do tego właśnie psychologiczną manipulacją chcą doprowadzić ciebie, twoją rodzinę i wszystkich innych obywateli.

Dalej nie widzisz tego związku?

Dalej wierzysz, że „szczepionka” przywróci „normalność”, a w telewizji, radiu czy prasie sponsorowanej przez globalistów dowiesz się prawdy?

Jeśli tak, to otwórz oczy i zacznij myśleć świadomie, nim staniesz się kolejnym uległym i posłusznym robotem systemu.

Czytaj także: OBIECALI CI POWRÓT DO „NORMALNOŚCI” PO SZCZEPIONCE COVID-19?! KŁAMALI!!!

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.