OBIECALI CI POWRÓT DO „NORMALNOŚCI” PO SZCZEPIONCE COVID-19?! KŁAMALI!!!

Uwierzyłeś w systemowe obietnice? Zawierzyłeś swoje zdrowie eksperymentalnemu produktowi, który ma przywrócić „normalność”? Wiem, że pierwotnie obiecali ci, że jedyną drogą powrotu do „normalności” będzie szczepionka na koronawirusa i wciąż to powtarzają. Niektórzy wciąż wierzą w ich obietnice… a „oni”… „Oni” oczywiście kłamią i kłamali!

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, dlaczego tak „cudowny” produkt, za jaki podają w mediach szczepionkę Covid-19, potrzebuje tak szeroko zakrojonej reklamy, by przekonać opinię publiczną, że jest potrzebny?

Czy potrzebni są aktorzy, „celebryci”, politycy itd., by przekonywać, że musisz się zaszczepić, by chronić innych?

Czy gdyby rzeczywiście istniało realne zagrożenie i realna nadzieja na jego zniszczenie, taki produkt potrzebowałby reklamy?

Czy coś, co jest skuteczne, w ogóle jest reklamowane?

Czy reklamują naturalne środki, zioła, witaminy? – Nie, bo to jest właśnie skuteczne, ale jednocześnie nieopłacalne dla systemu.

I czy szczepionka, która nie daje ci ochrony przed niezaszczepionymi, ma sens?!

Spójrz tylko na to, co ci oferuje rząd, który obiecał, że szczepionka przeciw Covid-19 jest obecnie jedyną szansą na powrót do „normalności”.

Według rządu, jeśli zostaniesz zaszczepiony… w zasadzie NIC się nie zmieni!

„Ale jak to?!” – zapytasz – „Przecież obiecywali”.

Tak – obiecywali – a ty znowu uwierzyłeś w te brednie?!

Zobacz więc, co ci oferują, gdy się zaszczepisz…

Czy po szczepieniu mogę przestać nosić maseczkę? – Odpowiedź rządu: NIE.

Czy można ponownie otworzyć restauracje, puby, bary, hotele, kluby, fitnessy itp. tak, że wszyscy będą mogli normalnie pracować? – Odpowiedź rządu: NIE.

Czy po szczepionce będę odporny na Covid-19 i nie zachoruję? – Odpowiedź rządu: Może tak, może nie, nie wiadomo dokładnie, bo ryzyko istnieje zawsze, a skuteczność nie jest 100%.

Czy po zaszczepieniu wszystkich nauczycieli i dzieci, szkoła zacznie funkcjonować normalnie, tak jak wcześniej? – Odpowiedź rządu: to zależy od liczby zakażeń.

Jeśli jestem zaszczepiony, czy mogę nie zachowywać dystansu społecznego? – Odpowiedź rządu: NIE.

Jeśli jestem zaszczepiony, czy mogę przestać dezynfekować ręce? – Odpowiedź rządu: NIE.

Jeśli szczepionkę przyjmę ja i moi dziadkowie, czy możemy się przytulić? – Odpowiedź rządu: NIE.

Czy dzięki szczepionce kina, teatry i stadiony będą przyjmować pełną ilość osób? – Odpowiedź rządu: NIE.

Czy zaszczepieni będą mogli się zbierać w większych grupach? – Odpowiedź rządu: NIE.

Czy na pewno po szczepieniu nic mi nie będzie? – Odpowiedź rządu: NIE ma takiej pewności.

Jeśli statystycznie rzecz biorąc, wirus i tak mnie nie zabije … Dlaczego miałbym się zaszczepić?  – Odpowiedź rządu: aby chronić siebie i innych.

Więc jeśli się zaszczepię, inni są na 100% pewni, że ich nie zarażam i że ja się nie zarażę? – Odpowiedź rządu: NIE.

Jakie są wobec tego rzeczywiste korzyści ze szczepień? – Odpowiedź rządu: największym przywilejem dla osób zaszczepionych jest bezpieczeństwo.

Widzisz absurd tego, czym cię karmią?!

Podsumowując, szczepionka Covid-19… nie daje odporności, nie eliminuje wirusa, nie zapobiega śmierci, nie gwarantuje, że nie zachorujesz, nie eliminuje konieczności zakazu podróżowania, nie eliminuje potrzeby zamykania działalności, nie eliminuje potrzeby blokad, nie eliminuje konieczności noszenia maseczek i zachowywania dystansu społecznego…

Nie daje ci też żadnych przywilejów, na co ostatnio zwrócił uwagę szef KPRM i pełnomocnik rządu ds. Narodowego Programu Szczepień Michał Dworczyk.

W czasie jednej z sesji pytań i odpowiedzi dot. programu szczepień, zorganizowanej przez Kancelarię Prezydenta RP stwierdził, że oprócz „bezpieczeństwa” i „zwolnienia z obowiązku kwarantanny po kontakcie z osobą chorą, bądź po powrocie z zagranicy” dla zaszczepionych, rząd nie zamierza wprowadzać żadnych dodatkowych przywilejów.

Więc … co ona właściwie robi?!

Ona testuje stopień twojego posłuszeństwa względem systemu i jest ostatnim krokiem na drodze wprowadzania Nowego Porządku Świata, który dziś dumnie globaliści nazywają „Wielkim Resetem”.

Chcą nałożyć na każdego kontrolę, mieć cię w zasięgu ręki…

W ich umysłach świat powróci do „normalności”, jeśli wszyscy będziemy mieć paszport szczepionkowy lub cyfrowy dowód szczepionki, tak jak w komunistycznych Chinach, aby móc cieszyć się prawami i wolnościami, które otrzymaliśmy jako ludzie.

Demokracja i suwerenność narodowa zostaną wówczas nam odebrane i zastąpione rządami małej, bardzo potężnej i bogatej elity.

Każdy z nas, kto chce prawdziwego powrotu do normalności, musi przestać oglądać wszystkie wiadomości w telewizji i czytać je w gazetach finansowanych z rządowych pieniędzy.

Musimy wspólnie, aktywnie zorganizować się, by przeciwstawić się tej światowej tyranii.

Każdy, kto wierzy w jakąkolwiek ich propagandę i się z nią zgadza, popełnia największy błąd w życiu.

Ta tyrania, podobnie jak wszystkie tyranie w historii świata, zniewoli prawie wszystkich, jeśli nie zostanie przerwana PRZEBUDZONĄ ŚWIADOMOŚCIĄ.

⇒ Czytaj także: KANADYJSKI POLITYK UJAWNIA NOWY PLAN COVIDOWEGO ZAMKNIĘCIA I „WIELKIEGO RESETU” ŚWIATA

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.