„MUSIMY ZASZCZEPIĆ CAŁY ŚWIAT!” – APELUJE DR FAUCI – Odkrywamy Zakryte
„MUSIMY ZASZCZEPIĆ CAŁY ŚWIAT!” – APELUJE DR FAUCI

„Musimy zaszczepić cały świat!” – dr Fauci, który nalegał na utrzymywanie rygorystycznych środków w zakresie zdrowia publicznego nawet po zaszczepieniu ludzi, twierdzi, że koronawirus pozostanie zagrożeniem na lata, dlatego służba zdrowia musi „zaszczepić cały świat”.

W rozmowie z NPR Fresh Air dyrektor National Institute of Allergy and Infectious Diseases podkreślił, że zaszczepienie większości populacji pozostaje kluczowym celem w walce z koronawirusem.

Dr Fauci dodał, że jednocześnie urzędnicy muszą „podwoić liczbę środków ochrony zdrowia publicznego, takich jak noszenie maseczek, utrzymywanie dystansu społecznego i unikanie zgromadzeń zwłaszcza w pomieszczeniach.

Uważa, że wszelkie środki blokujące powinny obowiązywać na całym świecie, ze szczególnym uwzględnieniem zaszczepienia populacji całego świata.

Ponieważ pozwalamy, aby ta infekcja istniała w jakimkolwiek stopniu w dowolnej części świata, zawsze będzie stanowić zagrożenie. Musimy więc podejść do tego w sposób, w jaki podchodzimy do ospy, w jaki sposób podchodzimy do polio oraz w jaki sposób podchodzimy do odry i innych niszczycielskich epidemii globalnych – mówił Fauci.

Dodał, że 70-85 procent populacji w USA powinno zostać zaszczepione, zanim urzędnicy zaczną wycofywać środki ochrony zdrowia publicznego.

Uważa również, że ludzie powinni nadal nosić maseczki, nawet po zaszczepieniu:

Aby mieć podwójną pewność, istnieje kilka powodów, dla których warto nosić maski nawet po szczepieniu. Po pierwsze, chcesz chronić innych ludzi na wypadek, gdybyś był nosicielem wirusa… a jeśli spojrzysz na społeczność, jest tam wystarczająco dużo wirusów, więc zanim zaczniemy wycofywać się z takich rzeczy, jak środki ochrony zdrowia publicznego, musimy zaszczepić całą populację.

Chociaż Fauci powiedział, że „nie ma danych, które wskazywałyby”, że noszenie podwójnych maseczek działa, poinformował dziennikarzy, że często sam nosi dwie maski, bo kieruje się zdrowym rozsądkiem.

⇒ Czytaj także: NIE JEDNA, NIE DWIE, A TRZY MASECZKI DLA „OCHRONY” PRZED WIRUSEM?!

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.