NAPÓJ COCA-COLA POZYTYWNIE TESTUJE NA COVID-19

Napój Coca-Cola z pozytywnym wynikiem testu na Covid-19?! W austriackim parlamencie pewien poseł ujawnił wadliwość rządowych testów na Covid-19, pokazując, jak szklanka z Coca-Colą dała wynik pozytywny na obecność koronawirusa.

Na spotkanie parlamentu w Wiedniu sekretarz generalny FPO Michael Schnedlitz przyniósł szklankę Coca-Coli.

Następnie zabrał kilka kropli do użycia w szybkim teście antygenowym używanym na masową skalę w celu diagnozowania koronawirusa

Po podejściu do mównicy i rozpoczęciu przemówienia polityk ujawnił, że test wykazał wynik pozytywny dla Coca-Coli pod względem obecności Covid-19.

Po wykazaniu pozytywnego wyniku Schnedlitz potępił wykorzystywanie przez rząd austriacki tych testów, uznając je za marnotrawstwo zasobów podatników:

Panie przewodniczący! Prawdopodobnie teraz będziemy mieć problem, mamy pozytywny wynik testu koronowego w parlamencie, a mianowicie, ta cola wykazała pozytywny test koronawirusowy. Nie wiem, jak teraz sobie z tym poradzić! – głosił polityk.

Dzięki takim rzeczom, zamiast inwestować pieniądze w nasze szpitale, wyrzucasz przez okno dziesiątki milionów euro w postaci podatków, zamiast zapewniać prawdziwą ochronę starszym ludziom i domom opieki.

Masowe testy koronawirusowe są bezwartościowe! Pokazał to również prosty eksperyment w parlamencie, w którym cola dała pozytywny wynik! Ale ten czarno-zielony rząd wydaje dziesiątki milionów pieniędzy z podatków właśnie na te testy.

To nie pierwszy raz, gdy polityk ujawnia wadliwość testów na Covid-19.

Wcześniej prezydent Tanzanii, coraz bardziej podejrzliwy wobec Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), postanowił sam zbadać prawdziwość testów.

Wysłał do laboratorium próbki z kozy, papai i od przepiórki do testów, z których wszystkie dały wynik pozytywny na Covid-19.

Natomiast portugalski sąd apelacyjny orzekł, że testy PCR są niewiarygodne i zabronione jest poddawanie osób kwarantannie wyłącznie na podstawie pozytywnego wyniku takiego testu.

⇒ Czytaj także: UJAWNIENIE GLOBALNYCH OSZUSTW COVID-19

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.