BANK ŚWIATOWY BĘDZIE WSPIERAŁ PLAN-DEMIĘ DO 2025 ROKU

Bank Światowy w swojej publikacji o strategii odpowiedzi na Covid-19 jasno wskazuje datę, do kiedy będzie wspierał państwa i obszary, których gospodarki ucierpiały najmocniej w czasie PLANdemii. Problem w tym, że program zakłada wsparcie przez kolejne kilka lat…

Udostępniony publicznie dokument pt. „COVID-19 strategic preparedness and response program and proposed 25 procjet under phase 1” opublikowany przez Bank Światowy opisuje m.in. strategiczny program gotowości i reagowania na Covid-19 w państwach i na obszarach rozwijających się, których gospodarki mogły najmocniej ucierpieć w wyniku „pandemii”.

Celem planu jest zapobieganie, wykrywanie i reagowanie na zagrożenia ze strony Covid-19 oraz wzmacnianie krajowych systemów gotowości w zakresie zdrowia publicznego.

Dokument określa sposób realizacji i termin pomocy do 31 marca 2025 roku.

Czyżby już „przewidziano”, do kiedy będziemy poddawani PLANdemicznemu zniewoleniu?

Czy też „przewidziano”, że jego skutki będą tak potężne i tragiczne, że pomoc dla najsłabszych krajów będzie potrzebna przez kilka następnych lat, by w ogóle mogły jakoś funkcjonować?

⇒ Czytaj także: EDWARD SNOWDEN: „KORONAWIRUS TO NIEPKOJĄCY, ZAPLANOWANY CHWYT WŁADZY”

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.