NIE MASZ MASECZKI, NIE POLECISZ! – LINIE LOTNICZE GROŻĄ PASAŻEROM

Nie masz maseczki? Nie polecisz samolotem, chociaż masz bilet i bardzo tego byś chciał. Co więcej, będziesz musiał liczyć się z konsekwencjami. Kilka amerykańskich linii lotniczych grozi zakazem zabierania na pokład pasażerów, którzy odmawiają noszenia maseczki na twarzy podczas podróży. Podobne ograniczenia wprowadzają także linie lotnicze w Europie.

Główna grupa lobbystów branży lotniczej w USA, w tym American Airlines i Delta Air Lines, przygotowały dla pasażerów indywidualne zasady dotyczące zakrywania twarzy podczas „pandemii” koronawirusa.

Obowiązek zasłaniania twarzy w czasie bezpośredniego kontaktu z pasażerami obejmuje wszystkich pracowników danej linii oraz samych pasażerów, których zachęca się do zakładania masek, które mogą nieodpłatnie otrzymać w kasach i na podkładzie amerykańskich linii lotniczych.

Z racji tego, że rząd USA nie ma udziału w tej sprawie, każdy przewoźnik sam decyduje, jakie będą konsekwencje dla pasażerów, którzy nie spełnią tych wymagań.

Ci, którzy zachowają się niepokornie i odmówią założenia maseczki, mogą zostać umieszczeni na liście zakazu lotów danej linii lotniczej lub będą mieli zakaz wstępu na pokład, co uniemożliwi im latanie z daną linią lotniczą przez określony czas.

Maseczki nie będą obowiązywały jedynie podczas jedzenia lub picia na pokładzie samolotu.

Przewoźnicy, którzy zapowiedzieli rygorystyczne przestrzeganie zasad to m.in. Alaska Airlines, American Airlines, Delta Air Lines, Hawaiian Airlines, JetBlue Airways, Southwest Airlines i United Airlines.

maseczka-samolot.jpg
foto.depositphotos.com

Korzystanie z maseczek wielokrotnego użytku lub zakrywanie twarzy na inne sposoby, np. szalikiem rekomendują i wprowadzają także europejskie linie lotnicze.

Nowe wytyczne obowiązują na przykład u przewoźników będących częścią Lufthansa Group, a zatem w: Lufthansie, Austrian Airlines, Swiss, Brussels Airlines i Eurowings.

O wprowadzeniu wymogu zakrywania nosa i ust na pokładach samolotów poinformował także węgierski przewoźnik Wizz Air.

Przedstawiciele linii lotniczych stwierdzili, że będą ​​ciężko pracować nad tym, aby klienci byli świadomi i przestrzegali zasad dotyczących zakrywania twarzy.

Tym samym poddaje się nas dyktaturze – chcesz lecieć, musisz dostosować się do wymogów.

Jeśli tego nie zrobisz, jeśli nie poddasz się systemowym działaniom, możesz zapomnieć o międzynarodowych podróżach.

Prośba = groźba…

Środki te mają utrzymywać się przez cały czas „pandemii” koronawirusa, chociaż niewykluczone jest, że ta metoda manipulacji i kontrolowania społeczeństwa, pozostawiona bez sprzeciwu ludzi na całym świecie, stanie się stałym elementem życia.

⇒ Czytaj także: LUDZIE, ZDEJMIJCIE MASECZKI, ZANIM NAPRAWDĘ ZACHORUJECIE!

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.