NIEMCY TWORZĄ STREFY DLA NIEZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID - Odkrywamy Zakryte
NIEMCY TWORZĄ STREFY DLA NIEZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID

W Niemczech szykuje się oddzielanie nieszczepionych obywateli od reszty społeczeństwa. Działania podejmowane są w ramach planu stworzenia statusu obywatela drugiej kategorii dla nieszczepionych przeciw COVID.

Gigant Big Pharma Bayer, firma energetyczna Eon i firma turystyczna Alltours są gotowe nałożyć nowe zasady na pracowników, aby tylko podzielić ich na dwie kategorie.

To spowoduje, że nieszczepieni będą zmuszeni do dalszego przestrzegania zasad dystansu społecznego i noszenia maseczek.

W strefach dla osób zaszczepionych i tych, które wyzdrowiały pracownicy mogliby jeść razem posiłki w całkowicie normalnych warunkach, podczas gdy ci, którzy nie są zaszczepieni lub nie przekazują informacji o swoim statusie szczepień, musieliby nadal żyć zgodnie z zasadami izolacji, dystansowania się, noszenia masek i spożywania posiłków w odosobnieniu.

Bayer ogłosił również, że jego pracownicy zaczęli tworzyć grupy robocze, które „wykluczają nieszczepiony personel”.

Osobom, które będą chciały odwiedzić jarmarki bożonarodzeniowe w Berlinie, a które nie zostały zaszczepione, również zostanie odmówiony wstęp.

Już w styczniu, niemieckie władze ogłosiły, że ci, którzy będą łamać zasady COVID, zostaną aresztowani i przetrzymywani w obozach dla uchodźców w całym kraju.

Potwierdzono również, że nieszczepieni zostaną pozbawieni podstawowych czynności związanych z dostępem do atrakcji takich jak kino czy restauracja.

Niemieckim dzieciom powiedziano, że jeśli się nie zaszczepią, to „zamordują swoją babcię”.

A co w tym czasie robią politycy i władze kraju?

Na przykład podczas spotkania z innymi światowymi przywódcami w Rzymie Angela Merkel zaangażowała się w teatr pt. „bezpieczeństwo w czasach COVID”.

Przez chwilę miała na twarzy maskę, gdy wysiadała ze swojego pojazdu, tylko po to, by ją zdjąć, gdy tylko weszła do budynku.

Kabaret globalistów z segregacją sanitarną trwa…

⇒ Czytaj także: W NIEMCZECH POWRACAJĄ „OBOZY ZATRZYMAŃ” – TYM RAZEM DLA PRZECIWNIKÓW COVID

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/
*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.