W NIEMCZECH POWRACAJĄ „OBOZY ZATRZYMAŃ” – TYM RAZEM DLA PRZECIWNIKÓW COVID – Odkrywamy Zakryte
W NIEMCZECH POWRACAJĄ „OBOZY ZATRZYMAŃ” – TYM RAZEM DLA PRZECIWNIKÓW COVID

W Niemczech powracają „obozy zatrzymań”. Władze planują umieszczać dysydentów Covid, którzy wielokrotnie nie przestrzegają zasad kwarantanny i reżimu sanitarnego, w tzw. covidowych więzieniach…

W Niemczech każdy, kto uzyska pozytywny wynik testu na koronawirusa, podlega dwutygodniowej kwarantannie.

Ci, którzy wracają do kraju z obszaru ryzyka, również muszą poddać się kwarantannie przez 10 dni, chociaż można ją skrócić do pięciu dni po otrzymaniu negatywnego wyniku testu.

Samokwarantanna jest również wymagana w przypadku osób, które miały bezpośredni kontakt z osobą z koronawirusem lub czekają na wynik testu.

Oprócz wysokich kar, w skrajnych przypadkach niektóre państwa planują przymusowe umieszczenie w specjalnych ośrodkach, przychodniach lub oddziałach dla nieletnich dla osób nieprzestrzegających obowiązujących przepisów.

Wkrótce również Niemcy, którzy w uzasadnionych przypadkach odmówią poddania się kwarantannie, będą przetrzymywani w obiektach nazwanych obozami zatrzymań.

Zgodnie z nowymi przepisami przygotowanymi przez władze regionalne każdy, kto będzie sprzeciwiał się dostosowaniu do reżimu sanitarnego, będzie więziony.

Według Ministerstwa Społecznego w Saksonii buduje się obecnie „schron”.

Osoby, które stale będą przerywały kwarantannę, mogą zostać również umieszczane „w zamkniętym szpitalu lub innym odpowiednim miejscu”.

Badenia-Wirtembergia w południowo-zachodniej części kraju wykorzysta dwie sale szpitalne do przetrzymywania koronawirusowych recydywistów, których będzie pilnować policja.

Władze w Brandenburgii wykorzystają do tego celu część ośrodka dla uchodźców, a Szlezwik-Holsztyn wykorzysta teren w ośrodku dla nieletnich.

Berlińska służba zdrowia nie wykluczyła również przymusowych przyjęć, „na przykład także do szpitala”.

Działania te są podyktowane zniesieniem niesubordynacji oraz zwiększeniem posłuszeństwa wśród ludności.

Niemieccy urzędnicy twierdzą, że tego rodzaju zatrzymania będą skierowane do osób, które nadal łamią zasady blokady, nawet po otrzymaniu ostrzeżenia i ukaraniu grzywną.

⇒ Czytaj także: ŻYDZI Z TYFUSEM W GETTACH, POLACY Z COVID W IZOLATORIACH – MAMY POWTÓRKĘ Z II WOJNY ŚWIATOWEJ

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.