NOWOZELANDZKIE OBOZY KWARANTANNY TO KONIEC OBYWATELSKIEJ WOLNOŚCI

Nowa Zelandia – kraj wyspiarski na Pacyfiku ma 25 zgonów z powodu koronawirusa na prawie pięć milionów mieszkańców. To kropelka w morzu, a i tak uruchomiono tam instytucję „obozów” kwarantanny koronawirusowej, w których kontrolowany jest każdy krok obywatela.

W Nowej Zelandii działają tzw. obozy kwarantanny koronawirusowej.

Placówki te zostały specjalnie skonfigurowane pod kątem procesów i zasobów do opieki nad osobami z Covid-19, w tym personelem medycznym przebywającym cały czas na miejscu.

Dyrektor generalny ds. zdrowia w Nowej Zelandii, dr Ashley Bloomfield, ogłosił na konferencji prasowej, że obowiązkowa kwarantanna będzie dotyczyła zarówno nowych przypadków, jak i, jeśli to konieczne, bliskich członków rodziny, którzy mogą być zagrożeni:

Wszystkich poddajemy kwarantannie. Teraz zlecamy również testowanie. To czyni nas najbardziej rygorystycznym krajem na świecie. Są kraje, które wymagają samoizolacji, my idziemy dalej.

Jeśli ktoś wprowadzi się do wspólnego obszaru obozu kwarantanny i będzie chciał zaczerpnąć świeżego powietrza, nie może tego zrobić sam. Wszystko jest monitorowane. Mogą wyjść lub przebywać w miejscu, aby zaczerpnąć trochę świeżego powietrza, tylko pod nadzorem, ponieważ jest to oczywiście placówka kwarantanny.

Zainwestowaliśmy miliony dolarów, aby to się stało.

Mam wiele pytań na temat osób odmawiających – co zrobimy, jeśli ktoś odmówi wykonania testu. Cóż, teraz nie mogą. Jeśli ktoś odmówi przebadania się w naszych placówkach, musi w nich zostać dłużej. Więc nie będą mogli wyjechać po 14 dniach. Muszą pozostać jeszcze przez kolejne 14 dni.

Więc to całkiem niezła zachęta. Albo wykonasz testy i upewnisz się, że jesteś zdrowy, albo zatrzymamy cię w ośrodku dłużej. Myślę więc, że większość ludzi spojrzy na to i powie, że przystąpię do testu.

W ten oto sposób w Nowej Zelandii powstała „całkiem niezła zachęta” do poddawania się testom, a następnym krokiem zapewne będzie „zachęta” do przyjmowania szczepionki.

Jeśli obywatel się nie zgodzi, być może zostanie wkrótce na stałe zamknięty niczym więzień w kontrolowanym obozie kwarantanny.

Wiesz, do czego to zmierza? Do tego, że chcą z ciebie zrobić niewolnika, którego obedrą z resztek obywatelskiej wolności…

⇒ Czytaj także: COVIDOWA IZOLACJA OBYWATELA – KONTENEROWY OBÓZ FEMA POWSTANIE W LUBLINIE

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.