„#ODSZCZEP SIĘ” - NOWE BANERY NA PODHALU - Odkrywamy Zakryte
„#ODSZCZEP SIĘ” – NOWE BANERY NA PODHALU

Polska Akcja Banerowa staje się po raz kolejny inicjatorem kampanii informacyjnej dotyczącej Narodowego Programu Szczepień. Po słynnym billboardzie z napisem „Fałszywa pandemia”, który promował publikację pt. Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy, nadszedł czas na informowanie o szkodliwości szczepień…

Tym razem Polska Akcja Banerowa pragnie zwrócić uwagę na opinie światowej sławy lekarzy i naukowców, których na co dzień nie zobaczymy w programach telewizyjnych.

Ich odmienne poglądy są niewygodne dla systemu, dlatego próbuje się ich uciszyć.

Nie myśl, że nawet jeżeli wierzysz w szczepionkę, w rzeczywistości ten rodzaj szczepionki zadziała. Nie zadziała. Nawet jeśli w to wierzysz to nie jest to trwałe rozwiązanie. Wirusy są wszędzie wokół nas, są częścią natury. Żyjemy z nimi od tysiącleci.

Nigdy nie przeszliśmy pomyślnie badań na zwierzętach pod kątem tego typu wirusa. Nigdy wcześniej tego nie robiliśmy u ludzi.

Mam wiele obaw, z któych najmniejszy dotyczy uczciwości i moralnego zepsucia zawodu lekarza, ponieważ, wiesz, nigdy nie zmuszamy ludzi do leczenia i bez względu na to, jak na to patrzysz, zmuszanie do szczepionki jakiegokolwiek rodzaju, niezależnie od tego, czy jest to szczepionka przeciw grypie, czy ta, jest to leczenie. Nikt nie powinien być zmuszany do jej przyjęcia. Swoją drogą, za to właśnie powiesiliśmy wtedy lekarzy po drugiej wojnie światowej w Niemczech (…) za złamanie tej zasady.

Źródło: https://www.cda.pl/video/660073768

Główne źródła finansowania we wszystkich mediach w dzisiejszych czasach to firmy z kręgu farmaceutycznego. Osobiście uważam, że znajdujemy się w niekonwencjonalnej, nieskrępowanej sytuacji wojennej, w której wróg może składać się z zupełnie nam nieznanych […] To nie wirus. To operacja psychologiczna. Są firmy ubezpieczeniowe, które nie wypłacą ubezpieczenia na życie, jeśli ktoś umrze z powodu tego eksperymentalnego leczenia – Christine Upchurch

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=1MXpcYDh51s

Uciszanie to łamanie podstawowego prawa człowieka, jakim jest wolność słowa.

Dlatego też po raz kolejny inicjatorzy akcji stają po stronie wolności i dobra człowieka, angażując się w następną kampanię billboardową.

Źródło: Polska Akcja Banerowa

Co o samej akcji mówią jej organizatorzy?

Lekarze i naukowcy zwracają uwagę na potencjalne niebezpieczeństwa, związane ze szczepieniami przeciw COVID-19. Apelują w tej sprawie do prezydenta i rządu o wolną debatę i obronę Polski przed interesami koncernów farmaceutycznych.

Polska Akcja Banerowa nie może i nie pozostanie obojętna na los milionów Polaków. Dziś pojawiają się pierwsze w Polsce billboardy z naszym projektem graficznym, informujące o zagrożeniach związanych ze szczepieniem przeciw COVID-19. Projekty graficzne zawierają wyłącznie cytaty naukowców i lekarzy, którzy przestrzegają przed tymi szczepieniami.

Polska Akcja Banerowa na swoim profilu facebookowym przedstawia wyłącznie opinie bądź badania niezależnych naukowców i lekarzy. Nie zgadzamy się na monopol medialny.

Dziś przyłączamy się do apelu niezależnych ekspertów. Zapewniamy, że będziemy ich wspierać w działaniach zmierzających do przeprowadzenia wolnej debaty, dotyczącej szczepień przeciw COVID-19 .

Chcemy zachęcić Państwa do włączenia się wraz z nami w kampanię informacyjną, która będzie przeprowadzana na terenie kraju. Jak można to zrobić? – zapraszamy na nasz profil facebookowy.

W tym miejscu pragniemy gorąco podziękować córce Żołnierza Wyklętego, która w całości pokryła koszty związane z pierwszą akcją banerową w Polsce z nowym projektem graficznym, która ma miejsce na Podhalu w Nowym Targu.

Sebastian Śmietana Polska Akcja Banerowa

Strona na Facebooku – „Polska Akcja Banerowa”

Czytaj także: SŁYNNY BILLBOARD „FAŁSZYWA PANDEMIA” MUSIAŁ ZMIENIĆ LOKALIZACJĘ

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.