SŁYNNY BILLBOARD „FAŁSZYWA PANDEMIA” MUSIAŁ ZMIENIĆ LOKALIZACJĘ

Słynny billboard z hasłem „Fałszywa pandemia”, który wisiał przy zakopiance w Nowym Targu, został usunięty z drewnianego budynku. Oczywiście, nie zniknął samoistnie, tylko dzięki „pomocy” oburzonych mieszkańców Osiedla Niwa i przedstawicieli kleru. Jednak inicjatorzy akcji nie poddają się presji, intensywnie działają i mają przy tym coraz większe wsparcie…

Dużych rozmiarów billboard z napisem „Fałszywa pandemia”, który promował publikację pt. Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy wisiał na ścianie drewnianego domu stojącego przy samej zakopiance w Nowym Targu.

Niestety po tym, jak zrobiło się o nim naprawdę głośno, właściciel budynku nie mógł poradzić sobie z jednej strony z presją niektórych mieszkańców Osiedla Niwa oraz pewnej części duchowieństwa z tamtych okolic, a z drugiej strony z wielkim zainteresowaniem osób przejeżdżających obok jego domu i zatrzymujących samochody, by robić zdjęcia.

Poprosił więc o usunięcie billboardu.

Inicjatorzy akcji wraz z nowotarską pracownią reklamową poszukiwali nowego miejsca na terenie Podhala na kolejną reklamę „Fałszywej pandemii” i bardzo szybko je znaleźli.

Słynny billboard zawisł na ul. Waksmundzkiej nieopodal jarmarku.

billboard-fałszywa-pandemia.jpg
Źródło: Polska Akcja Banerowa

Jednocześnie ruszyła nowa strona na Facebooku „Polska Akcja Banerowa” i szereg inicjatyw, w które zaangażowali się zwykli obywatele z całej Polski.

Inicjatorzy akcji o swojej działalności piszą: „To nie jest firma. Będziemy w przestrzeni publicznej za pomocą banerów odkłamywać to, co zakłamane…”.

Akcją banerową zainteresował się m.in. lokalny przewoźnik na trasie w powiecie nowotarskim i tatrzańskim, który zezwolił na oklejenie „Fałszywą Pandemią” jego busów i autokaru całkowicie bezpłatnie.

Z kolei inny mężczyzna za darmo udostępnił miejsce na dwa banery przy drodze czteropasmowej na wylocie z Rzeszowa.

Chętnych do działania jest coraz więcej, bo i inicjatywa jest warta uwagi – czas zakończyć ten medialny monopol i irracjonalne zachowanie władzy i mówić głośno o rzeczach, których z jakiś „dziwnych” powodów nie usłyszymy w mass mediach.

Czytaj także: „FAŁSZYWA PANDEMIA” – WIELKI BILLBOARD ZAWISŁ PRZY ZAKOPIANCE

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.