„Fałszywa pandemia” – głosi wielki billboard, który zawisł przy zakopiance w Nowym Targu. Nawiązuje on do książki o tym samym tytule, która jest naukowo-lekarską krytyką „pandemii”, której de facto nie ma.

Billboard przy zakopiance

Dużych rozmiarów billboard zawisł na ścianie drewnianego domu stojącego przy samej zakopiance w Nowym Targu, dokładnie w miejscu, gdzie droga zwęża się z czterech do dwóch pasów jezdni.

Paradoksalnie znajduje się on w centrum tzw. czerwonej strefy w powiecie nowotarskim.

billboard-zakopianka.jpg
Źródło: Internet

Przejeżdżający tą trasą z zainteresowaniem przyglądają się wielkiemu napisowi „Fałszywa pandemia”.

W rzeczywistości napis i sam billboard nawiązuje do wydanej niedawno przez Fundację Osuchowa publikacji pt. Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy.

Jest inicjatywą kilkudziesięciu osób, które złożyły się na promocję wyżej wymienionej książki.

„Fałszywa pandemia” odkrywa drugą stronę medalu

Za powstaniem billboardu stoi kilkadziesiąt osób, które w ten sposób chciały zareklamować nową książkę:

Czas pokazać drugą stronę medalu, o której starają się mówić naukowcy i lekarze, którzy nie są dopuszczani do głosu! Mass media na ten temat milczą, siejąc wyłącznie strach w społeczeństwie – twierdzą inicjatorzy akcji.

We wstępie książki czytamy:

Nie ma epidemii ani pandemii koronawirusa. Ani w Polsce, ani w żadnym innym kraju. Chociaż niektóre rejony świata mają większe problemy niż inne, nie wynika to jednak z większej śmiertelności koronawirusa jako takiego, ale z dodatkowych czynników, „podłoża”, na które natrafia wirus, jak np. duża ilość zakażeń szpitalnych, zły stan służby zdrowia, panika, struktura wiekowa społeczeństwa, stan zdrowia populacji itp. Myślę, że stanie się to jasne po lekturze tej książki. Zdaję sobie sprawę, że teza o braku pandemii może brzmieć dla niektórych zupełnie niewiarygodnie i rodzić dysonans poznawczy, ale każdy z Czytelników powinien zadać sobie pytanie, czy wierzy niezależnym i odważnym naukowcom, pomiędzy którymi są również światowej klasy specjaliści, i przedstawianym przez nich danym naukowym, czy rządowi, politykom i ich anonimowym „ekspertom”.

„Fałszywa Pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy” autorstwa dr. Mariusza Błochowiaka to w zasadzie dziś czytelnicza pozycja obowiązkowa dla każdego – tych, którzy od dawna nie wierzą w „pandemię” oraz tych, którzy jeszcze działają pod presją systemowego niewolnictwa.

Książka dostępna ⇒ KLIK

⇒ Czytaj także: SŁYNNY BILLBOARD „FAŁSZYWA PANDEMIA” MUSIAŁ ZMIENIĆ LOKALIZACJĘ

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.