ORGON – NIEZWYKŁA ENERGIA ŻYCIOWA

Co ma wspólnego orgon, czyli niezwykła energia życiowa z piękną pogodą oraz z leczeniem pacjentów z różnych dolegliwości? Wystarczy prześledzić historię hucznie świętowanych obchodów 1-ego Maja w ZSRR, żeby zwrócić uwagę na szczególną właściwość: rok w rok, dokładnie pierwszego maja, w Moskwie jest wspaniała słoneczna pogoda.

Nie jest to oczywiście efekt wyjątkowego szczęścia, jakim obdarzona została władza socjalistyczna.

Wszelkiego rodzaju chmury, mogące zepsuć wystawne święto, dzień wcześniej były i są rozpraszane nadzwyczajnym urządzeniem o nazwie cloudbuster.

Ten „pogromca chmur” jest niczym innym, jak kierunkową emisją energii orgonowej.

CloudBuster.jpg
Wilhelm Reich: Cloud Buster fot.flickr.com

Działania tej energii doświadczamy każdego dnia.

Odkrycie dr Reicha

Pod koniec XIX wieku we Lwowie urodził się Wilhelm Reich – naukowiec mający w przyszłości zmienić myślenie świata na temat zdrowia.

Wykształcenie medyczne i pierwsze doświadczenia zdobywał w Austrii, z pasją oddając się badaniom nad różnymi aspektami ochrony zdrowia.

Obserwacja świata, pacjentów oraz procesów zachodzących w przyrodzie, wpłynęły na jego szczególne zainteresowanie energią życiową, która drzemie i przenika cały wszechświat, wszystkie organizmy żywe, utrzymując niezbędną równowagę biopsychologiczną.

chembuster-orgon.jpg
Chembuster

Reich zauważył, że wszelkie problemy zdrowotne wynikają tylko i wyłącznie z zaburzeń i blokad w przepływie tejże energii. Psychologiczne i fizjologiczne choroby i słabości w prosty sposób należy, więc niwelować poprzez uzupełnienie wspomnianej siły witalnej.

W jaki sposób?

Otóż Wilhelm Reich wprowadził do medycznej terminologii historyczne już dziś pojęcie „orgon” – oznaczający ni mniej, ni więcej, niż tylko (lub – aż) – energię życia.

Orgon – eksperymenty i obserwacje

Dr Reich nie miał w zamiarach odkrywania „kosmicznej” prawdy.

Nigdy nie próbował zrewolucjonizować myśli naukowej, ani tworzyć „wielkich” odkryć. On po prostu z dnia na dzień obserwował i eksperymentował, ucząc się i uczciwie ustalając fakty, jakie pozwoliły mu ustalić i zrozumieć działanie orgonu.

Odkrył, że taka sama energia jest obecna w całej żywej i nieożywionej naturze, i co więcej reguluje ona najważniejsze, podstawowe funkcje naturalne.

orgonit.jpg
Orgonit

Reich stwierdził, że ten sam orgon daje pokłady energii w trzech sferach:

  • świadomości (uczucia, emocje, postrzeganie, myśli),
  • życia (ruch zwierząt, biogeneza, reprodukcja, ewolucja, wzrost),
  • w procesach atmosferycznych i kosmicznych (chmury, burze, tworzenie materii na każdą skalę: atomy, planety, gwiazdy, galaktyki).

Takie obserwacje pozwoliły dr. Reichowi ustalić dziesięć najważniejszych właściwości orgonu.

Otóż wywnioskował, że orgon jest wolny od mas a sama energia nie ma bezwładności ani ciężaru.

Jest obecny wszędzie, energia orgonowa wypełnia całą przestrzeń.

Poza tym jest swoistym medium dla wszelkich zjawisk elektromagnetycznych i grawitacyjnych.

Jest w ciągłym ruchu i neguje prawo entropii. W wyniku działania energii orgonu tworzy się materia i jednostki energetyczne takie jak np. galaktyki i chmury.

Oddzielne strumienie energii orgonu mogą być wzajemnie przyciągane i nakładane na siebie oraz manipulowane i kontrolowane przez odpowiednie urządzenia.

I wreszcie orgon jest odpowiedzialny za życie, bowiem energia orgonowa jest energią życiową.

Orgon – uzdrawiająca energia

Orgon jest czystą energią, która w naturalny sposób napędza wszystko co żywe.

Sam orgon w „normalnej” ilości organizm ludzki pobiera przez płuca z powietrza, przez skórę z promieni słonecznych oraz z pożywienia poprzez układ trawienny.

Te źródła energii są dla nas paliwem biologicznym, dlatego orgon jest wszechobecny i wchodzi w skład wszystkich procesów życia na ziemi.

Energię tę można jednak w odpowiednich warunkach kumulować tak, aby skorzystać z jej nadmiaru dla celów leczniczych.

Reich zaprojektował i stworzył również cały proces medyczny, który za pomocą specjalnego akumulatora orgonowego wspomaga leczenie pacjenta, poprzez umieszczenie go w pomieszczeniu wielkości budki telefonicznej.

Wilchelm-Reich-akumulator-energii orgon.jpg
Wilchelm Reich akumulator energii orgonalnej fot.flickr.com

Swobodny przepływ skumulowanej energii orgonowej kojąco wpływa na funkcje życiowe, wyrównuje poziom energii w organizmie, pomaga choremu wrócić do pełnej kondycji.

Systematycznie używany powoduje wzrost witalności i niejednokrotnie cudowne samoleczenie się ich organizmów.

Mimo że dr Reich przetestował i udokumentował cały proces medyczny, świat naukowy nie zaufał mu na tyle, by z jego teorii stworzyć dziedzinę medycyny naturalnej.

Lekarz i naukowiec musiał na własną rękę prowadzić dalsze badania i gromadzić materiał dla przyszłych pokoleń.

Po wyemigrowaniu do USA zbudował on profesjonalne laboratorium oraz stworzył fundację.

Instytut nazwany jego imieniem pozostawił światu nie tylko szczegółowe instrukcje, jak pozyskiwać orgon i budować akumulatory orgonowe.

Również wspomniany na wstępie „cloudbuster” – w całości został odkryty i opisany przez jego twórcę – Wilhelma Reicha.

Na bazie tych badań współcześnie prowadzone są kolejne testy i eksperymenty.

W 2001 roku naukowiec i pasjonat, Don Croft – na konwie materiałów jakie pozostały po Reichu zbudował „chembuster” – urządzenie wykorzystujące orgon do skutecznego niszczenia chemtrails i uzdrawiania środowiska zatrutego w wyniku tych oprysków.

Energia orgonowa do dziś pozostaje niszową kategorią medyczną.

Jednak spuścizna wybitnego austriackiego lekarza nie poszła w zapomnienie, a jego wynalazki – choć wciąż na małą skalę – ratują zdrowie społeczeństw w wielu krajach.

Czytaj także: CHEMBUSTER – DZIAŁO ORGONOWE, CZYLI POGROMCA CHEMTRAILS i OPTYMALIZATOR POGODY

Orgonity kupisz tutaj i tutaj

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

P.S. Informacje przedstawione w artykule nie są pisane przez lekarza. Nie są one fachową opinią, ani poradą medyczną. Nie mogą zastąpić opinii i wiedzy pracownika służby zdrowia, np. lekarza. Wszelkie rady, które są na mojej stronie stosujesz wyłącznie na własną odpowiedzialność.