PAPIEŻ BENEDYKT XVI ABDYKOWAŁ PO TYM, JAK SKAZANO GO NA 25 LAT POZBAWIENIA WOLNOŚCI

Papież Benedykt XVI swoją decyzję o abdykacji ogłosił nieoczekiwanie 11 lutego 2013 roku (abdykował 28 lutego 2013 r.) oficjalnie z powodu „zaawansowanego wieku”. O tej decyzji głosiły media na całym świecie. Tymczasem niewielu zainteresowało się tym, że zaledwie chwilę wcześniej Międzynarodowy Trybunał ds. Zbrodni Kościoła i Państwa wydał wyrok skazujący go na 25 lat pozbawienia wolności i konfiskatę wszelkich dóbr.

Za zbrodnie kościoła…

Międzynarodowy Trybunał ds. Zbrodni Kościoła i Państwa (ITCCS) to organizacja mająca swą siedzibę w Brukseli i oddziały w 15 państwach.

Jest legalnie powołanym Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości o charakterze karnym, działającym zgodnie z prawem, który stworzono na bazie prawa anglosaskiego, gdzie każda grupa sędziów i obywateli ma prawo powołać trybunał do ścigania szczególnie odrażających zbrodni przeciwko ludzkości – tak osób fizycznych, jak i przedstawicieli kościoła.

Uznani za winnych

Tenże Trybunał na podstawie zebranych dowodów wydał ostateczny wyrok w pierwszej sprawie dotyczącej zbrodni przeciwko ludzkości.

Wydano wyrok, w którym Elżbieta Windsor królowa Anglii, głowa kościoła katolickiego Joseph Ratzinger (i poniekąd sam kościół katolicki jako organizacja) oraz Stephen Harper, premier Kanady, zostali uznani za winnych zbrodni przeciwko ludzkości i skazani na 25 lat bezwarunkowego pozbawienia wolności oraz na konfiskatę dóbr.

Wyrok został wydany po prawie miesiącu obrad przez ponad trzydziestu przysięgłych.

Trybunał następnie stwierdził w swoim postanowieniu nr 022513-001, że oskarżeni mają czas do 5 marca 2013 r. na dobrowolne poddanie się wyrokowi.

Po tym terminie zostanie wydany międzynarodowy nakaz aresztowania.

Wyrok papieża Benedykta XVI

Oczywiście najwięcej kontrowersji wzbudził wyrok wydany na ówczesną głowę kościoła katolickiego.

Papież Benedykt XVI został uznany za winnego popełnionych zbrodni przeciwko ludzkości i spisku przestępczego, które na 59 stronach opisano na łamach dokumentu opracowanego przez Międzynarodowy Trybunał ds. Zbrodni Kościoła i Państwa.

Tam wyliczono wszelkie zbrodnie kościoła rzymsko-katolickiego, które nie były nigdy sądzone, a za które dr Joseph Ratzinger, jako były kardynał, a później papież Benedykt XVI był odpowiedzialny karnie i ścigany dożywotnio, bez przedawnienia z mocy Prawa Międzynarodowego:

  1. Utrzymywanie i kierowanie ogólnoświatowym totalitarnym, przymusowym reżimem, który uciska swoich członków za pomocą gróźb budzących strach i szkodzących zdrowiu.
  2. Utrzymywanie siejącego śmierć zakazu używania prezerwatyw także wtedy, kiedy istnieje zagrożenie zakażeniem HIV/AIDS.
  3. Utworzenie i utrzymywanie ogólnoświatowego systemu tuszowania i ułatwiania przestępstw seksualnych przez księży katolickich, co jest pożywką dla coraz to nowych przestępstw.
  4. Odpowiedzialność za ludobójstwo indiańskich, niechrześcijańskich dzieci w Kanadzie.

To wszystko tłumaczy tak nagłą abdykację papieża Benedykta XVI, bardzo szybko zwołane konklawe oraz znaczącą wypowiedź biskupa Pieronka z połowy lutego 2013, w którym poinformował, że papież i kościół katolicki mają poważniejsze problemy niż pedofilia (musieli ustalać linię obrony oraz chronić siebie i swoje dobra, bo konfiskata majątku miała spaść właśnie na kościół).

⇒ Czytaj także: PAPIEŻ FRANCISZEK W SZPONACH MASONERII

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką oznaczono odnośniki do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

Wyrok Trybunału dostępny na slajdach:

https://youtu.be/T3eXY7hXR_c?t=643