CZTERY OSOBY Z PARALIŻEM TWARZY PO SZCZEPIONCE COVID-19 FIRMY PFIZER

Cztery osoby, które otrzymały niebezpieczną i eksperymentalną szczepionkę firmy Pfizer na koronawirusa, doświadczyły tymczasowego paraliżu twarzy. Tak wynika z raportu amerykańskich organów regulacyjnych na temat szczepionki.

Paraliż twarzy po szczepionce Covid-19

U czterech osób, które poddały się szczepieniu przeciw Covid-19 po przyjęciu szczepionki rozwinęło się samoistne porażenie nerwu twarzowego, znane także jako porażenie Bella.

Pracownicy Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) stwierdzili, że nie ma jasnego sposobu na wyjaśnienie tego, w jaki szczepionka spowodowała porażenie twarzy, ale ostrzegli, że ​​lekarze powinni obserwować alarmujący efekt uboczny, a firma Pfizer powinna nadal kontrolować, ile osób tego doświadczy.

Porażenie Bella jest chorobą nerwu twarzowego, która powoduje paraliż jednej strony twarzy.

Pojawia się nagle i niepokojąco przypomina udar.

szczepionka-covid-19.jpg
foto.depositphotos.com

Większość cierpiących osób zauważa, że jedna strona twarzy zaczyna opadać, a mięśnie słabną.

W rzadkich przypadkach obie strony twarzy mogą zostać tymczasowo sparaliżowane.

Niektórzy ludzie stają się również bardziej wrażliwi na dźwięki, zwykle w uchu odpowiadającym opadającej stronie twarzy.

Inni tracą zmysł smaku, odczuwają bóle głowy lub ból wokół szczęki lub ucha po dotkniętej chorobą stronie głowy.

Nikt nie wie, co dokładnie powoduje to porażenie, które u większości osób ustępuje samoistnie.

Niektóre badania sugerują, że przyczyną tego schorzenia są te same infekcje wirusowe, które powodują opryszczkę lub półpasiec, dlatego bada się wpływ terapii przeciwwirusowej na tę chorobę.

Jednak to nie pierwszy raz, kiedy wiąże porażenie twarzy ze szczepionkami, ale naukowcy ostatecznie orzekli, że do tej pory szczepionki nie są jego przyczyną, poza jednym wyjątkiem – szwajcarską szczepionką przeciw grypie, która była tam sprzedawana w sezonie grypowym 2001-2002 , a następnie po wystąpieniu skutków ubocznych natychmiast usunięta z obiegu.

Jak dotąd FDA stwierdziła, że ​​liczba przypadków porażenia Bella zaobserwowana w badaniu szczepionki koronawirusowej Pfizer była zgodna z częstością występowania tego paraliżu w grupie zaszczepionej, która jest zgodna z oczekiwanym wskaźnikiem w populacji ogólnej i nie ma w tej chwili jasnej podstawy do stwierdzenia związku przyczynowego.

Cztery przypadki porażenia Bella były jedynym skutkiem ubocznym, który FDA uznał za „niezrównoważony”, przy czym częściej występowało ono w grupie zaszczepionej niż w grupie placebo.

Spośród czterech osób, u których doszło do porażenia nerwu twarzowego, jedna zauważyła paraliż lub osłabienie twarzy w ciągu trzech dni po otrzymaniu szczepionki i po około trzech kolejnych dniach jej stan wrócił do normy.

U drugiej osoby doszło do porażenia dziewięć dni po otrzymaniu zastrzyku, a twarze pozostałych osób osłabły odpowiednio 37 i 48 dni po szczepieniu.

Każda z tych trzech osób wyzdrowiała po porażeniu twarzy w ciągu 10 do 21 dni.

Porażenie Bella a szczepionki

Nieżyjący już kanadyjski lekarz dr Andrew Moulden, który zmarł nagle w 2013 roku w podejrzanych okolicznościach, pracował wyłącznie z dziećmi, które po szczepieniu miały m.in. mini udary – przejściowe ataki niedokrwienne – powodujące asymetryczne opadanie twarzy.

Książka Mouldena „Every Vaccine Causes Harm” opisuje szczegółowo jego pracę kliniczną z dziećmi po szczepieniach.

To, w jaki sposób szczepionki powodują mini udary, jest w rzeczywistości dość proste – mikroskopijne cząsteczki aluminium dodane do większości szczepionek przemieszczają się przez układ krwionośny i osadzają się w maleńkich naczyniach włosowatych na twarzy, blokując dopływ krwi do nerwów twarzy, przyspieszając udar – i paraliż twarzy.

Lekarze – zwłaszcza pediatrzy – nie są przeszkoleni w rozpoznawaniu paraliżu, nie mówiąc już o diagnozowaniu tego uszkodzenia u dzieci, dlatego oficjalne statystyki dotyczące porażenia Bella są wyjątkowo zaniżone, chociaż jest to niezwykle częsty efekt uboczny.

Powód, dla którego istnieje wyraźna korelacja między infekcjami górnych dróg oddechowych – lub grypą – a porażeniem Bella jest również dość prosty – szczepionki przeciw grypie sezonowej zwiększają podatność na te infekcje i powodują mini udary.

I pomyśleć, że mini paraliż twarzy to tylko jeden z „łagodniejszych” skutków ubocznych tych niebezpiecznych szczepionek przeciwko Covid-19…

A ile osób dostanie masywne udary mózgu i umrze?

⇒ Czytaj także: „NIE PRZEJMUJ SIĘ”, JEŚLI LUDZIE ZACZNĄ UMIERAĆ PO SZCZEPIONCE COVID-19

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://www.youtube.com/watch?v=RZXM-TKvLN8