PATROLE COVIDOWE NA ULICACH WIELKIEJ BRYTANII DO 2023 ROKU – Odkrywamy Zakryte
PATROLE COVIDOWE NA ULICACH WIELKIEJ BRYTANII DO 2023 ROKU

Rząd Wielkiej Brytanii nie odpuszcza i zatrudnia armię patroli covidowych do pilnowania ulic od lipca 2021 r. do końca 2023 r. Pomimo faktu, że wszystkie ograniczenia i blokady mają wygasnąć 21 czerwca 2021 r.

Rekrutacja do patroli covidowych w Wielkiej Brytanii trwa.

W ogłoszeniach przewidziano, że nowe osoby będą zatrudniane od lipca 2021 roku do końca 2023 roku.

Mają doradzać na ulicach i zwracać uwagę przechodniom w kwestii zasad dystansowania się od społeczeństwa i innych środków dotyczących koronawirusa w miejscach publicznych.

Jednym z przykładów jest Rada Hrabstwa Hertfordshire, która „oferuje kontrakty o wartości do 3 milionów funtów firmom, które mogą dostarczyć 60 osób od 1 lipca 2021 r. do 31 stycznia 2022 r.”.

Umowa przewiduje możliwość przedłużenia jej o rok, co oznacza, że ​​patrole pracowałyby do 2023 roku.

Jim McManus, dyrektor ds. Zdrowia publicznego Rady Hrabstwa Hertfordshire swoją decyzję tłumaczy obawami o wybuch trzeciej fali wirusa:

Wiemy, że wirus nadal krąży i będzie przez jakiś czas. Wiemy od zeszłego roku, że liczba infekcji może się szybko zmieniać, a rząd jest bardzo jasny, że powinniśmy zaplanować działania na wypadek trzeciej fali. Byłoby zaniedbaniem obowiązku nie przygotowywać się do trzeciej fali.

Krytycy oskarżyli rząd o marnowanie pieniędzy podatników, pozwalając radom na wykorzystywanie rządowych dotacji do finansowania programu.

Fakt, że patrole covidowe będą kontrolować brytyjskie ulice po czerwcu, na kiedy to zapowiedziano zniesienie obostrzeń, po raz kolejny pokazuje, jak bardzo harmonogram znoszenia ograniczeń jest fałszywy i jak jawnie rządy (nie tylko w Wielkiej Brytanii) kpią sobie z obywateli.

W przypadku Wielkiej Brytanii państwo znowu zostało przyłapane na kłamstwie.

Wcześniej brytyjski rząd obiecywał, że nie wprowadzi paszportów szczepionkowych, potajemnie finansując ich stworzenie.

⇒ Czytaj także: BRYTYJSKI RZĄD PO CICHU ZLECA PRODUKCJĘ „COVIDOWYCH PASZPORTÓW WOLNOŚCI”

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.