BRYTYJSKI RZĄD PO CICHU ZLECA PRODUKCJĘ „COVIDOWYCH PASZPORTÓW WOLNOŚCI”

Brytyjski rząd po cichu zlecił dwóm firmom opracowanie „covidowych paszportów wolności”, które teoretycznie byłyby wykorzystywane do segregowania społeczeństwa. Chodzi o odizolowanie osób, które zostały przetestowane lub zaszczepione przeciwko Covid-19, od tych, które tego nie zrobiły.

Dwie firmy otrzymały rozkazy opracowania opartego na aplikacji systemu do integracji kodu QR z cyfrowym paszportem wolności.

Ten kod QR będzie używany do zezwalania lub blokowania wstępu do pubów, restauracji, kin, klubów i wszelkich innych miejsc publicznych w Wielkiej Brytanii.

Po zeskanowaniu kodu dany obiekt może odmówić wstępu osobom bez negatywnego wyniku lub szczepionki na Covid-19.

Plany „paszportów wolności Covid-19” zostały odkryte w wyszukiwarce kontraktów rządu Wielkiej Brytanii.

Strona pokazuje, że w listopadzie podpisano umowę o wartości 42 000 funtów z firmą  Netcompany UK.

Kolejny kontrakt na 34 000 funtów został przyznany firmie Hub Company na opracowanie aplikacji, która zawierałaby osobisty kod QR.

Brytyjski Departament Zdrowia twierdzi, że rząd nie ma planów wprowadzania takich paszportów, a wszelkie działania są podejmowane po to, aby znaleźć sposoby, w jakie można byłoby to wykorzystać w przyszłości.

Oficjalnie chodzi o sprawdzenie, czy byłoby to możliwe.

Niemniej w Wielkiej Brytanii coraz głośniej słychać o tym, że ci, którzy odmówią przyjęcia szczepionki Covid-19, prawdopodobnie otrzymają odmowę wstępu do różnych publicznych obiektów.

Inne doniesienia sugerują, że aplikacja, która jest już używana teraz w Wielkiej Brytanii przez ludzi do rezerwacji wizyt u lekarza i w szpitalu, może wprowadzić sekcję dotyczącą statusu szczepień, która pokaże, czy dana osoba przyjęła szczepionkę koronawirusową, czy nie, oraz że firmy mogą użyć jej do odmowy skorzystania z ich usług tym, którzy tego nie zrobili.

Sekretarz zdrowia Matt Hancock wcześniej ogłosił, że dla tych, którzy mają przeciwciała przeciwko wirusowi, można byłoby wprowadzić „paszporty odporności” , które pozwolą im uczestniczyć w życiu społecznym.

System miałby podobny charakter do tego, którego wprowadzenie rozważa Ticketmaster.

Chodzi o to, że największa sieć sprzedaż biletów na ważne wydarzenia, pozwoli na zakup biletów tylko tym, którzy przyjęli szczepionkę lub otrzymali negatywny wynik testu na koronawirusa.

Idea „paszportów wolności” z pewnością jest przeciwieństwem wolnego społeczeństwa i nie ma nic wspólnego z ludzkim dobrem.

⇒ Czytaj także: ONZ WPROWADZA BIOMETRYCZNE PORTFELE IDENTYFIKACYJNE

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.