ONZ WPROWADZA BIOMETRYCZNE PORTFELE IDENTYFIKACYJNE

ONZ to kolejna organizacja nastawiona na „identyfikacyjną inwigilację”. Niedawno ogłosiła wprowadzenie biometrycznego portfela cyfrowego. Poza tym jedna z jej wyspecjalizowanych agencji, Organizacja Międzynarodowego Lotnictwa Cywilnego, jest o krok od wprowadzenia uznanego na całym świecie cyfrowego certyfikatu dla podróżujących.

Jak donosi Biometric Update, ten konkretny biometryczny portfel cyfrowy ONZ jest przeznaczony dla pracowników ONZ i może być używany do przechowywania danych związanych z zasobami ludzkimi, stanem zdrowia, podróżami, płacami i emeryturami.

ONZ sprzyja idei, w której każdy aspekt naszego życia będzie scentralizowany cyfrowo przy użyciu biometrii.

To właśnie działania globalistów, którzy przez ten rodzaj kontroli społecznej chcą wyegzekwować od ludzi przestrzegania pewnych ograniczeń lub wymagań.

Niedostosowanie się do nich będzie związane z ograniczeniami w różnych sferach życia – w podróżowaniu, leczeniu, chodzeniu do pracy, robieniu zakupów, korzystaniu z rozrywek publicznych itd.

To prostsza droga do zniewolenia obywatela niż wprowadzanie zakazów i nakazów.

Jeśli będą mogli „zachęcić” cię do posłuszeństwa właśnie w taki sposób, nie będą musieli niczego nakazywać i zakazywać, bo pod pretekstem „dobra” ludzkości łatwiej jest stworzyć biometryczną bazę danych.

⇒ Czytaj także: PASZPORTY ZDROWIA URUCHOMIONE NA PIERWSZEJ PLATFORMIE CYFROWEJ

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://www.youtube.com/watch?v=4HDzQhbOgpA