PASZPORTY ZDROWIA URUCHOMIONE NA PIERWSZEJ PLATFORMIE CYFROWEJ – Odkrywamy Zakryte
PASZPORTY ZDROWIA URUCHOMIONE NA PIERWSZEJ PLATFORMIE CYFROWEJ

Paszporty zdrowia irlandzkiej grupy ROQU działają na pierwszej na świecie tego typu platformie cyfrowej. Aplikacja przechodzi program pilotażowy w domach opieki, edukacji, logistyce, produkcji, hotelarstwie i imprezach, ale została zaprojektowana tak, aby zachować możliwość jej rozszerzenia na skalę światową.

Grupa ROQU z siedzibą w Irlandii pod koniec sierpnia 2020 roku ogłosiła pilotażowe uruchomienie Health Passport, pierwszej na świecie platformy cyfrowej zaprojektowanej w celu ułatwienia weryfikacji zakażenia Covid-19 dla firm i społeczeństwa.

Zaprojektowana w Irlandii platforma łączy najnowsze technologie cyfrowe z bardzo dokładnymi i sprawdzonymi rozwiązaniami do testowania Covid-19, dostarczając wyniki w zaledwie 15 minut.

Platforma umożliwia firmom i osobom fizycznym szybkie zminimalizowanie ryzyka związanego z zakażeniem Covid-19 i zapewnia im możliwość dopuszczania konkretnej osoby do codziennych czynności.

Paszporty zdrowotne mają pokazywać, że jego posiadacz nie jest zakażony koronawirusem.

Test platformy Health Passport rozpoczął się dokładnie 28 sierpnia 2020 roku.

Udział w nim wzięli irlandzcy uczestnicy reprezentujący różne sektory przemysłu: opiekę zdrowotną (szpital, dom opieki), logistykę, rolnictwo, edukację, opiekę nad dziećmi, rozrywkę i inne.

Irlandzka wersja Health Passport działa ze wszystkimi oficjalnymi i używanymi typami testów na Covid-19.

Uczestnicy testów pilotażowych decydowali się na testy robione co tydzień lub co dwa tygodnie.

Grupa ROQU pokrywała koszty programu próbnego.

Po wykonaniu testu system aplikacji generuje kod kreskowy, który jest jednocześnie pewnego rodzaju przepustką potwierdzającą aktualny stan zdrowia badanego.

Kod można zeskanować w miejscu pracy, sklepie, budynkach użyteczności publicznej, także na lotniskach.

Podczas badania pilotażowego potwierdzono kilka pozytywnych przypadków wykrycia Covid-19 przy użyciu technologii szybkiego testowania.

We wszystkich tych przypadkach system Health Passport działał dokładnie zgodnie z celami i oczekiwaniami, dostarczając wyniki osobom w 15 minut.

Irlandzka aplikacja paszportów zdrowotnych zyskała wielkie uznanie, nawet do tego stopnia, że wkrótce ma zostać wprowadzona także w Niemczech, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i wielu innych krajach.

Oprogramowanie będzie również zawierało rejestr szczepień, gdy szczepionka przeciw Covid-19 zostanie wprowadzona na rynek.

⇒ Czytaj także: COVIDOWA IZOLACJA OBYWATELA – KONTENEROWY OBÓZ FEMA POWSTANIE W LUBLINIE

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.