„NIE MA DOWODÓW, ŻE SZCZEPIONKA COVID-19 ZAPOBIEGA PRZENOSZENIU WIRUSA” – OSTRZEGA WHO

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ostrzega, że ​​„nie ma dowodów na to, aby mieć pewność, że jakakolwiek szczepionka przeciwko koronawirusowi zapobiega jego przenoszeniu”. Stanowisko to zostało wygłoszone przez głównego naukowca organizacji.

Według WHO osoby, które otrzymały szczepionkę, powinny nadal nosić maseczki i przestrzegać wszystkich wytycznych dotyczących dystansu społecznego i podróży.

Komentarze dotyczące skuteczności koronawirusowej szczepionki zostały wygłoszone przez głównego naukowca WHO, Soumyę Swaminathana, podczas czegoś w rodzaju wirtualnej konferencji prasowej, która odbyła się w poniedziałek (28 grudnia 2020 r.):

Nie sądzę, abyśmy mieli dowody na temat którejkolwiek ze szczepionek, aby mieć pewność, że zapobiegnie ona zarażeniu ludzi, a tym samym przeniesieniu wirusa.

Oczywiście bliższe przyjrzenie się badaniom opublikowanym przez koncerny Pfizer i Moderna pokazuje, że badania tak naprawdę nie sprawdzały tego, czy szczepionki rzeczywiście zapobiegają przenoszeniu wirusa.

Celem badań było sprawdzenie, czy zaszczepieni pacjenci prezentowali objawy Covid-19 ze znacznie mniejszą częstością niż osoby, które nie zostały zaszczepione.

I to prawie wszystko w kwestii skuteczności koronawirusowej szczepionki, ale system i tak będzie napierał na to, że dzięki tej „wspaniałej” szczepionce jesteśmy uratowani…

⇒ Czytaj także: „NARODOWY PROGRAM SZCZEPIEŃ” – CELEBRYCI DO PROMOCJI, NAGRODY DLA ZASZCZEPIONYCH…

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.