BYŁY DYREKTOR NAUKOWY PFIZER: „SZCZEPIONKA COVID-19 MOŻE SPOWODOWAĆ BEZPŁODNOŚĆ U KOBIET”

Były dyrektor naukowy koncernu Pfizer, dr Michael Yeadon złożył petycję w Europejskiej Agencji Leków z żądaniem zawieszenia badań III fazy w Niemczech do czasu naprawienia poważnych błędów proceduralnych. Wskazał w niej m.in. na rażące konsekwencje, jakie może mieć przyjmowanie niedokładnie przebadanej szczepionki przeciw Covid-19.

Dr Michael Yeadon twierdzi, że szczepionka Covid-19 może spowodować bezpłodność u kobiet, w szczególności może tego dokonać szczepionka Pfizer przeciw Covid-19, a także inne szczepionki koronawirusowe obecnie pozostające w fazie III badań:

Oczekuje się, że wywoła tworzenie humoralnych przeciwciał przeciwko białkom wirusa SARS-CoV-2. Syncytin-1, który pochodzi z ludzkich endogennych retrowirusów (HERV) i jest odpowiedzialny za rozwój łożyska u ssaków i ludzi, a zatem jest niezbędnym warunkiem pomyślnej ciąży, występuje również w postaci homologicznej w białkach wirusów SARS.

Nie ma wskazań, czy przeciwciała przeciwko białkom wypustek wirusów SARS będą również działać jak przeciwciała przeciwko Syncytin-1. Jednakże, gdyby tak się stało, zapobiegłoby to również tworzeniu się łożyska, co skutkowałoby w istocie bezpłodnością zaszczepionych kobiet.

O ile mi wiadomo, firma Pfizer / BioNTech nie opublikowała jeszcze żadnych materiałów pisemnych dostarczonych pacjentom, więc nie jest jasne, jakie informacje dotyczące (potencjalnych) specyficznych dla płodności zagrożeń powodowanych przez przeciwciała są w nich zawarte.

Zgodnie z sekcją 10.4.2 protokołu badania Pfizer / BioNTech, kobieta w wieku rozrodczym kwalifikuje się do udziału w programie szczepień, jeśli nie jest w ciąży ani nie karmi piersią i podczas szczepienia stosuje akceptowalną metodę antykoncepcji opisaną w protokole badania.

Oznacza to, że może upłynąć stosunkowo dużo czasu, zanim będzie można zaobserwować zauważalną liczbę przypadków niepłodności poszczepiennej.

Nie jest tajemnicą, że szczepionki od dawna są używane jako nośniki środków sterylizujących dla kobiet i to nie tylko w krajach Trzeciego Świata.

Wielokrotnie powtarzano nam, że kobiety w ciąży powinny być jednymi z pierwszych, które otrzymają szczepionkę przeciwko Covid-19. Przypadek?

Cóż… wiemy, że Fundacja Billa Gatesa – jedna z głównych inicjatorów „pandemii” – jest aktywnie zaangażowana w wyludnianie świata.

Trudno więc uwierzyć, że ​​bezpłodność jest jedną z „niezamierzonych” konsekwencji szczepionek przeciwko Covid-19…

Aborcja na żądanie nie wywarła wielkiego wpływu na obniżenie światowej populacji, na jaki liczyli, więc teraz należy podjąć bardziej drastyczne kroki.

⇒ Czytaj także: RZĄD WIELKIEJ BRYTANII OBIECUJE ODSZKODOWANIA ZA SKUTKI UBOCZNE SZCZEPIONKI COVID-19

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.