FUNDACJA GATESÓW INWESTUJE MILIONY DOLARÓW W „WYSZCZEPIANIE” TRZECIEGO ŚWIATA

Fundacja niezłomnej pary Billa i Melindy Gatesów planuje przeznaczyć miliony dolarów na rozwój i dystrybucję szczepionek przeciw Covid-19 w krajach Trzeciego Świata. Ich zapału nie jest w stanie ostudzić nawet fakt, że wciąż pozostaje wiele pytań dotyczących bezpieczeństwa i skuteczności tychże szczepionek.

Miliony na szczepienia

Podczas Paryskiego Forum Pokojowego Melinda Gates złożyła oficjalne oświadczenie, w którym zaznaczyła, że Fundacja Gatesów przeznaczy 70 milionów dolarów więcej na rozwój i dystrybucję szczepionek w krajach Trzeciego Świata.

Para przeznaczyła już 50 milionów dolarów na COVAX – międzynarodowy wysiłek mający na celu zapewnienie 92 „krajom o niskim i średnim dochodzie” dostępu do eksperymentalnej szczepionki oraz 20 milionów dolarów na Koalicję na rzecz innowacji w zakresie gotowości epidemicznej (CEPI), co przypuszczalnie ma „przyspieszyć prace nad kolejną listą obiecujących kandydatów na szczepionki”.

Mimo że przez ostatnie kilka miesięcy świat nieustannie walczy o zastrzyk przeciwko nowemu koronawirusowi, założyciel firmy Microsoft, Bill Gates, przeniósł swoją uwagę z obecnego zbioru kandydatów na szczepionkę do następnego, argumentując, że szczepionki drugiej generacji będą miały „większy potencjał w zakresie produktywności na dużą skalę, stabilności temperatury i taniej produkcji”.

Harmonogram tej szczepionki – a wraz z nią bardzo oczekiwany powrót do „normalności” – najwyraźniej odbiegł daleko w przyszłość, ponieważ na paryskim forum Bill Gates zasugerował, że „wciąż mamy przed sobą długą drogę”.

Z jego twierdzeniem zgadza się dyrektor generalny Fundacji Gatesów, który  podkreśla, że „zakończenie tej pandemii będzie wymagało największego wysiłku w dziedzinie zdrowia publicznego w historii” – nawet jeśli rosnąca liczba dowodów statystycznych sugeruje, że Covid-19 nie jest masowym zabójcą, który zgładzi świat.

Uderzenie w Trzeci Świat

Krytycy Gatesa oskarżyli fundację pary o wykorzystywanie populacji z Trzeciego Świata i traktowanie ich jak „szczurów laboratoryjnych” do wszczepiania eksperymentalnych związków.

Gigant farmaceutyczny Pfizer na początku listopada oświadczył, że jego szczepionka Covid-19 – w znacznym stopniu finansowana przez Gates – była skuteczna w 90 procentach, chociaż firma nie opublikowała wyników swoich badań klinicznych, a niektórzy eksperci medyczni są sceptyczni ze względu na małą wielkość próby i jej brak szczegółów dotyczących dowolnego aspektu rzekomo udanego procesu.

Miliarder zasugerował we wrześniu, że Pfizer będzie pierwszym producentem leków, który wystąpi o awaryjną zgodę FDA na szczepienie, które zostało opracowane we współpracy z BioNTech.

Szczepionka firmy opiera się na mechanizmie mRNA wywołującym odpowiedź immunologiczną, modelu, który nigdy nie był używany w żadnej innej szczepionce zatwierdzonej do przyjęcia przez ludzi…

Skoro więc „cywilizowana” ludność zamożniejszych krajów nie chce jej przyjąć, masowym testom zostaną poddani ci „łatwiejsi” w manipulacji, prosto z krajów biedniejszych.

⇒ Czytaj także: 500 000 MIESZKAŃCÓW KONGA PODDANYCH SZCZEPIONKOWYM EKSPERYMENTOM JOHNSON&JOHNSON

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.