BEZ SZCZEPIONKI COVID-19 NIE KUPISZ BILETU NA KONCERT?!

Ticketmaster Entertainment to światowy lider zajmujący się sprzedażą i dystrybucją biletów na najciekawsze wydarzenia kulturalne, koncerty, festiwale, wydarzenia sportowe itd. w jednym miejscu. Teraz firma zapowiedziała, że pracuje nad planem weryfikacji tego, czy uczestnik jest wolny od Covid-19 i może kupić bilet na wybrane wydarzenie.

Ticketmaster sprzedaje bilety na różnorodne wydarzenia, w tym na najważniejsze ligowe mecze sportowe, koncerty i przedstawienia.

Chociaż Ticketmaster wciąż rozwija swój plan, firma zamierza współpracować z zewnętrznymi firmami zajmującymi się informacjami zdrowotnymi, a także z centrami testowania i dystrybucji szczepionek w celu weryfikacji tego, kto może kupić bilet.

Po zakupie biletów klienci będą musieli zweryfikować, czy zostali zaszczepieni przeciwko Covid-19 lub uzyskali negatywny wynik testu na obecność wirusa 24-72 godziny przed koncertem.

Po przetestowaniu ich na koronawirusa, klienci Ticketmaster zostaną wysłani do firmy oferującej certyfikaty zdrowia, która z kolei powiadomi Ticketmaster o wynikach i potwierdzi status uczestnika.

Już widzimy, jak wielu zewnętrznych dostawców opieki zdrowotnej przygotowuje się do przeprowadzania weryfikacji – niezależnie od tego, czy chodzi o podanie szczepionki, wykonanie testu, czy inne metody przeglądu i zatwierdzenia – które można następnie podłączyć do biletu cyfrowego, aby w wydarzeniu brały udział tylko osoby zweryfikowane – twierdzi Mark Yovich, prezes Ticketmaster.

Plan Ticketmaster pojawia się wkrótce po ogłoszeniu programu „Covid Pass”, który obecnie umożliwia użytkownikom cyfrowe udowodnienie, że niedawno uzyskali negatywny wynik testu na obecność Covid-19 i zamierza gromadzić dane na temat szczepionki przeciw koronawirusowi, gdy stanie się dostępna.

Plan Ticketmaster i aplikacja „Covid Pass” sugerują, że cyfrowy dowód negatywnego wyniku testu na Covid-19 lub szczepienia przeciwko koronawirusowi będzie wymagany, aby mó podróżować i uczestniczyć w różnych wydarzeniach.

Ticketmaster, tak jak i wiele innych firm, powinien zostać zbojkotowany w związku z jego planami monitorowania zdrowia bywalców koncertów.

Nikt nie ma prawa odebrać nam wolności.

⇒ Czytaj także: COMMON PASS – NAJWIĘKSZE ZAGROŻENIE DLA SWOBÓD OBYWATELSKICH

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.