COMMON PASS – NAJWIĘKSZE ZAGROŻENIE DLA SWOBÓD OBYWATELSKICH

Common Pass to część projektu, który będzie gromadzić, przechowywać i monitorować dane dotyczące zdrowia ludzi na całym świecie. Wszystko to w celu regulacji życia po Covid-19 i określenia, czy i gdzie mogą podróżować, uczyć się, pracować i mieszkać.

Paszportowa kontrola zdrowia

Common Pass to część Commons Project, który przy wsparciu Fundacji Rockefellera wkrótce wprowadzi nowe „platformy i usługi” w celu ścisłej regulacji życia po Covid-19.

Nowa technologia to paszport medyczny będący cyfrowym certyfikatem, który wkrótce będzie potrzebny do podróży lotniczych, poruszania się środkami transportu publicznego i w uczestnictwie podczas dużych zgromadzeń na stadionach.

Początkowo certyfikat cyfrowy posłuży do sprawdzenia, czy każda osoba oddała swoje ciało zawodnym testom wymazowym na Covid-19.

Jeśli osoba nie uzyska od lekarza „negatywnego wyniku Covid-19”, nie będzie mogła podróżować.

Cała aplikacja Commons Project stworzona we współpracy z Centrum Kontroli i Prewencji Chorób, Fundacją Clintonów i Światowym Towarzystwem Medycznym, ma pomóc w stworzeniu „nowej normalności” po Covid-19 dla szkół, uniwersytetów, pracodawców i agencji zdrowia publicznego.

Przyszłe wymagania dotyczące m.in. podróży z Common Pass będą obejmowały wszystko, co zostanie uznane za konieczne dla większego dobra ludzkości, w tym szczepienia przeciwko Covid-19, szczepienia przeciwko grypie i wiele innych, niepotrzebne interwencje, pobieranie krwi i inne eksperymenty medyczne.

Te procedury medyczne stworzą elektroniczną dokumentację medyczną w aplikacji i umieszczą daną osobę w rejestrze ogólnokrajowym i lokalnym.

Osobista dokumentacja zdrowotna danej osoby będzie zapisywana w aplikacji.

Taki medyczny paszport będzie prawdopodobnie obowiązkową przepustką po „epidemii” Covid-19 dla wszystkich, którzy chcą podróżować, zwłaszcza samolotem w transporcie międzynarodowym.

common-pass.jpg
foto.depositphotos.com

Zagrożenie dla swobód obywatelskich

Na Światowym Forum Ekonomicznym pod silnym wpływem Billa Gatesa, zaowocowano współpracę, aby uruchomić aplikację Common Pass.

Teraz zmuszają wszystkich podróżnych do poddania się badaniom wymazowym.

To ćwiczenie posłuszeństwa wkrótce przekształci się w następny wymóg: paszport zdrowotny, w którym każda osoba musi zrezygnować z autonomii ciała i prywatności medycznej, aby dostarczyć ciężaru dowodu, że nie jest „nosicielem” długiej listy zakaźnych choroby.

Każdy niezaszczepiony człowiek jest teraz winny przenoszenia wirusa (bez dowodów naukowych, że jest zarażony) i musi udowodnić swoją niewinność, dostarczając cyfrową dokumentację, że nie jest „roznosicielem”.

Aby udowodnić swoją niewinność, będziesz musiał przejść kontrolne badania lekarskie, badania zdrowotne i przyjąć szczepionki, które są powiązane z aplikacją Common Pass.

To najbardziej skandaliczny sposób na przejęcie władzy w historii świata, który jest popierany przez władze zdrowia publicznego i rządy na całym świecie, tak jakby uważały, że są właścicielami twojego ciała.

To największe zagrożenie dla naszych swobód obywatelskich.

Bezpodstawnie próbują zabrać nam wolność i odebrać możliwość decydowania o swoim zdrowiu.

⇒ Czytaj także: KANADYJSKI POLITYK UJAWNIA NOWY PLAN COVIDOWEGO ZAMKNIĘCIA I „WIELKIEGO RESETU” ŚWIATA

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.