LONDYŃCZYCY DOMAGAJĄ SIĘ POWROTU DO NORMALNOŚCI

Londyńczycy mają dość środków zapobiegawczych w dobie „pandemii” koronawirusa. Tysiące protestujących zebrało się w sobotę (29.08.2020 r.) w centrum Londynu na marszu pod hasłem „zjednoczeni dla wolności”.

Ogromne tłumy, niektórzy mówią o 35 000 osób, zebrały się w centrum Londynu przeciwko ograniczeniom i nakazom „pandemii” koronawirusa, w tym blokadom w przemieszczaniu się, maseczkom na twarz i programom szczepień.

Wśród prelegentów byli wybitni lekarze.

Niektórzy protestujący wzywali do zaprzestania głoszenia „rządowych kłamstw” w związku z „pandemią”, otwarcie twierdząc, że koronawirus to mistyfikacja.

Pierwsi protestujący zgromadzili się na londyńskim Placu Trafalgarskim około południa, a następnie maszerowali do Izby Parlamentu, demonstrując sprzeciw wobec trwających obostrzeń i żądając powrotu do normalności.

lonydn-protest-covid.jpg
Źródło: Internet

Priorytetem według grupy protestujących jest zakończenie blokad, brak dystansu społecznego oraz odstąpienie od konieczności zakrywania nosa i ust.

Oczywiście nie pominięto aplikacji śledzących, paszportów zdrowotnych, obowiązkowych szczepień i „nowej normalności”.

Londyńczycy mają dość obostrzeń, uważają, że pierwsze sześć miesięcy lockdownu było katastrofą i nie mogą dopuścić ponownie do tego samego.

Muszą działać, a czas na zmiany jest bardzo krótki, bo we wrześniu 2020 r. brytyjski rząd będzie głosować za przedłużeniem blokad i planów awaryjnych wprowadzonych w ramach walki z Covid-19 na następne dwa lata.

⇒ Czytaj także: „GLOBALNA PLANDEMIA” – LIST NA PRZEBUDZENIE

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.