PFIZER I MODERNA INFORMUJĄ O KONIECZNOŚCI „DAWEK PRZYPOMINAJĄCYCH” SZCZEPIONEK COVID

Dyrektor generalny firmy Pfizer i prezes Moderny ogłosili, że ludzie „prawdopodobnie” będą potrzebować dawek przypominających szczepionki Covid. Plan jest podobny jak przy niedawno jeszcze promowanych szczepieniach przeciw grypie – co rok nowa dawka „cudownego zastrzyku”…

Dyrektor generalny firmy Pfizer, Albert Bourla, ogłosił, że ludzie „prawdopodobnie” będą potrzebować dawki przypominającej szczepionki Covid w ciągu 12 miesięcy od pełnego zaszczepienia.

Komentarze Bourli zostały upublicznione w czwartek 15 kwietnia 2021 r.

Prezes firmy Moderna, Stephane Bancel, również ogłosił w tym samym tygodniu, że jego firma ma nadzieję na udostępnienie jesienią zastrzyku przypominającego dla swojej dwudawkowej szczepionki.

Co więcej, Bourla powiedział, że możliwe jest, że ludzie będą musieli corocznie szczepić się przeciwko koronawirusowi.

Możliwy scenariusz jest taki, że prawdopodobnie będzie potrzebna trzecia dawka, gdzieś pomiędzy 6 a 12 miesiącem, a potem będzie coroczne ponowne szczepienie, ale wszystko to musi zostać potwierdzone. […] niezwykle ważne jest ograniczenie puli osób, które mogą być podatne na wirusa – twierdzi Bourla.

Komentarz przedstawicieli obydwu firm pojawiły się po tym, jak dyrektor generalny Johnson & Johnson, Alex Gorsky, powiedział w lutym, że ludzie mogą potrzebować corocznych szczepień przeciwko Covid-19, podobnie jak to miało miejsce podczas szczepień przeciw grypie sezonowej.

Naukowcy wciąż nie wiedzą, jak długo trwa ochrona przed wirusem, gdy ktoś został w pełni zaszczepiony szczepionką koronawirusową.

Pfizer twierdzi, że ​​jego szczepionka Covid-19 daje odporność w ponad 91% w ochronie przed koronawirusem i jest w ponad 95% skuteczna przeciwko ciężkiemu przebiegowi choroby do sześciu miesięcy po przyjęciu drugiej dawki.

Moderna, która wykorzystuje technologię podobną do firmy Pfizer, również poinformowała, że jej preparat jest wysoce skuteczna przez sześć miesięcy.

Dane firmy Pfizer oparto na danych ponad 12 000 zaszczepionych uczestników.

Jednak naukowcy twierdzą, że nadal potrzeba więcej danych, aby określić, czy ochrona poszczepienna będzie trwać także po sześciu miesiącach.

Badana jest trwałość odpowiedzi przeciwciał.

W lutym Pfizer i BioNTech poinformowały,  że testują trzecią  dawkę swojej szczepionki Covid-19, aby lepiej zrozumieć odpowiedź immunologiczną przeciwko nowym wariantom wirusa.

Pod koniec marca rozpoczęto testowanie nowej szczepionki Covid firmy Moderna, oprócz tej, którą już wyprodukowano, zaprojektowanej w celu ochrony przed problematycznym wariantem, który po raz pierwszy został znaleziony w Afryce Południowej.

Tak oto system kolejny raz wpuścił cię w maliny.

Jeśli uwierzyłeś w „śmiercionośnego wirusa” i popadłeś w paranoję wyścigu po szczepionkę, wiedz, że wpadłeś w ich sidła.

Zabawili się tobą, sprawili, że zaufałeś, bo opanował cię strach, a teraz będą tobą dalej manipulować i sugerować konieczność przyjęcia kolejnych dawek.

Jeśli nie poddałeś się tej systemowej manipulacji – chwała ci za to, że wciąż jesteś wolnym człowiekiem!

⇒ Czytaj także: MODERNA PRZYZNAJE: SZCZEPIONKI mRNA TO „SYSTEM OPERACYJNY” DO PROGRAMOWANIA LUDZI

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.