GLOBALIŚCI PRZEMÓWIĄ NA WATYKAŃSKIEJ KONFERENCJI DS. ZDROWIA – Odkrywamy Zakryte
GLOBALIŚCI PRZEMÓWIĄ NA WATYKAŃSKIEJ KONFERENCJI DS. ZDROWIA

Watykan ogłosił, że w maju 2021 roku odbędzie się piąta Międzynarodowa Konferencja Zdrowia pt. „Badanie umysłu, ciała i duszy”. Wśród prelegentów znajdą się m.in. słynny dr Fauci, dyrektor generalny Pfizera i Moderny, oligarchowie Big Tech i inni globaliści, a tylko dwóch duchownych.

Konferencja w Watykanie zatytułowana „Badania umysłu, ciała i dusz. Jak innowacje i nowatorskie systemy poprawiają zdrowie ludzi?”, odbędzie się w dniach 6–8 maja 2021 roku.

Jej organizatorami jest Papieska Rada ds. Kultury, Fundacja Cura, Fundacja Nauki i Wiary (STOQ) oraz Fundacja Stem For Life (SFLF).

Watykańskie wydarzenie będzie gościło wielu globalistów i prelegentów proaborcyjnych, takich jak prezesi firm Pfizer i Moderna, z których pierwsza produkuje pigułki aborcyjne; dyrektor Narodowego Instytutu Zdrowia (NIH) Francis Collins, który jest zwolennikiem wykorzystania tkanki płodowej w projektach badawczych; szef Google Health, David Feinberg.

Wśród 114 mówców jest tylko dwóch duchownych katolickich.

Dzień otwarcia konferencji poprowadzi główny doradca ds. zdrowia prezydenta Bidena, czyli słynny i znany ze swych absurdalnych decyzji „pandemicznych” dr Anthony Fauci.

To on i jego rady dla urzędników państwowych odegrały główną rolę w zamykaniu amerykańskich kościołów w 2020 roku.

Na konferencji watykańskiej swój występ będzie miał również dyrektor generalny Salesforce (amerykańska firma zajmująca się oprogramowaniem w chmurze), Marc Benioff, który mocno sprzymierzył się z globalistyczną, liberalną elitą, ma historię promowania kwestii LGBT i jest opisywany przez Time jako „jeden z najbardziej otwartych menedżerów” w sprawach LGBT.

W konferencji weźmie udział także przedstawicielka ONZ i działaczka na rzecz ochrony przyrody Jane Goodall, która wspiera kontrolę populacji.

Ponadto zaproszono licznych lekarzy, wykładowców akademickich, wysokiej rangi urzędników w globalistycznych firmach i nawet muzyków rockowych.

Wydarzenie, które odbywa się w Watykanie, jest promowane za pomocą komunikatów „zjednocz się, aby zapobiegać” i „zjednocz się, aby leczyć” w mediach społecznościowych.

⇒ Czytaj także: PAPIEŻ FRANCISZEK POPIERA WPROWADZENIE NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.