CZAS ODZYSKAĆ MOC - TERAZ JESTEŚMY WOLNI - Odkrywamy Zakryte
CZAS ODZYSKAĆ MOC – TERAZ JESTEŚMY WOLNI

Teraz jesteśmy wolni. Wiele osób, poszukujących informacji o świecie, prawdzie i życiu, często natrafiało na informacje, które ostatecznie sprowadzały Człowieka na manowce. Niby Człowiek coś odkrywał, niby nagle miało się zmienić wszystko, ale potem okazywało się, że znów jest to samo. I zamiast odczuwania radości w życiu, miłości i wszelkich ciepłych uczuć – pojawiało się jakby więcej złości i poczucia, że znów zostało się oszukanym.

Czy tak było w istocie, czy ktoś Człowieka zwodził… czy może to Człowiek chciał być zwodzonym i tworzył sytuacje potwierdzające mu taki stan rzeczy?

Cóż było pierwsze, jeśli nie wewnętrzny stan odczuwania?

Teraz jednak każda osoba na świecie może skończyć dawno rozpoczęty cykl zdarzeń.

Nie ma potrzeby zastanawiać się jak długo to trwało, albo jak wiele w tym czasie wszyscy doświadczyliśmy.

Zamiast tego lepiej wyciągnąć wnioski i zrobić tak, by już nigdy to się nie powtórzyło.

Zmienić stan wewnętrzny, a w efekcie – zacząć doświadczać czegoś innego.

Z jakiegoś powodu zaczęły płynąć do Ziemi ogromne dawki energii, i każdy Człowiek, który postanowi złapać wiatr w żagle – teraz może uwolnić siebie z iluzji umysłu, rozciągniętej przed jego oczyma.

W tych dniach na Ziemi, wszyscy ludzie po prostu muszą zdecydować: czy pozostanę przy tym co znane i historia zatoczy koło, czy wybiorę tworzenie, i przepracuję wszystko, co wydarzyło się w życiu moim i moich bliskich?

To wydaje się tak proste, że aż niemożliwe. A jednak jak powiedział kiedyś pewien mądry Człowiek – geniusz tkwi w prostocie.

Co więc gdyby się okazało, że to my wszyscy daliśmy się zwodzić, daliśmy się oszukać, daliśmy się zamknąć w iluzji bo nie chcieliśmy widzieć prawdy?

Prawdy o sobie, świecie i tym wszystkim co stworzyliśmy.

Co gdyby się okazało, że każda nasza ucieczka od czegokolwiek w życiu, zostawiała otwartą furtkę dla działań przeróżnych sił i w zasadzie każdy wycelowany palec wskazujący kogoś jako winnego, powinniśmy w swoją stronę skierować?

Może jednak warto to zrobić na zasadach zrozumienia i współczucia.

Nie denerwować się na siebie, a raczej zaśmiać z niewiedzy i nieświadomości tego, co tworzyliśmy.

I kiedy już spojrzymy na siebie i świat oczyma pełnymi wybaczenia, przejdźmy do działania.

Jest ono proste – spójrzmy w oczy wszystkim lękom, które kiedykolwiek pojawiły się w naszym życiu.

Zajrzyjmy do ciemnych zakamarków emocji i tego, co zamiataliśmy pod dywan.

Przejrzyjmy swoje doświadczenia jak film, który obserwujemy zupełnie bez osądu – i wszystkie momenty, w których nie chcieliśmy czegoś widzieć, czegoś czuć, czegoś doświadczać zobaczmy z innej perspektywy.

Zobaczmy je jako chwile w których uciekaliśmy od naszej własnej mocy – mocy dostrzegania problemu i reagowania nań, by sytuację na lepszą zmienić.

Takich chwil mogło być w naszym życiu tysiące – od pierwszego momentu, gdy po szkole rzuciliśmy plecak i nie chciało nam się zrobić zadań domowych, po moment w którym zazdrościliśmy komuś, że ma dobry samochód.

W tych wszystkich momentach i decyzjach wtedy podejmowanych, ukryła się nasza moc stwórcza.

To tam musimy drążyć, tam grzebać i po kolei stawić czoła wszystkim swoim lękom.

Strach ma wielkie oczy – i tak właśnie mała rzecz, przed którą postanowiliśmy się ukryć, przez lata urosła do niewyobrażalnych rozmiarów, odcinając nam skrzydła.

Wielkie czyszczenie dokonuje się właśnie teraz i każdy Człowiek stoi przed wyborem: czy dalej zamierzam uciekać, odbierając sobie moc, czy chcę żyć w pełni swoich możliwości, i konfrontuję się z każdym lękiem, który do tej pory odbierał mi siłę tworzenia?

Iluzja została rozciągnięta przed naszymi oczami, ale stało się to dlatego, że Człowiek odczuwał niechęć do widzenia prawdy – o sobie i świecie.

Czas przejrzeć na oczy, podjąć decyzję i odzyskać stwórczą moc.
Odzyskajcie swą siłę, spójrzcie w głąb swoich lęków. Tam odnajdziecie siebie.

Z życzeniami pomyślności
Andrzej Tomicki

Czytaj także inne teksty tego autora TUTAJ

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.