SPECJALIŚCI KRYTYKUJĄ „PANDEMIĘ” I DZIAŁANIA RZĄDU W PROGRAMIE TVP! – Odkrywamy Zakryte
SPECJALIŚCI KRYTYKUJĄ „PANDEMIĘ” I DZIAŁANIA RZĄDU W PROGRAMIE TVP!

W poniedziałek w TVP Jan Pospieszalski poprowadził program „Warto rozmawiać”, w którym dużo powiedziano na temat tzw. pandemii, a także mówiono o negatywnym wpływie restrykcji, które pod pretekstem pandemii wprowadza rząd. Dla niektórych osób program ten był bardzo dużym szokiem. Natomiast wśród innych osób wywołał duże oburzenie, które wyraziła, np. posłanka Joanna Lichocka.

O czym rozmawiano w programie „Warto rozmawiać”?

Program „Warto rozmawiać” emitowany jest na antenie TVP3 w poniedziałki o godzinie 20:35, a w dniu 12 kwietnia 2021 roku w tym programie mówiono również o walce z epidemią Covid-19.

Jan Pospieszalski w programie „Warto rozmawiać” zacytował słowa ministra Niedzielskiego, który przedłużając obostrzenia, powiedział, że „Nigdy nie wrócimy już do normalności”.

Członkowie Rady Medycznej, którzy znajdują się przy premierze, za taką sytuację obwiniają nieposłuszne społeczeństwo.

Inni jeszcze np. dr Simon, obwiniają za taką sytuację katolików, którzy mają przenosić zakażenia poprzez skupianie się w kościołach.

Tymczasem Jan Pospieszalski zwrócił również uwagę, że 12 miesięcy po ogłoszeniu pandemii koronawirusa, a także kolejnych jej falach, statystyki cały czas pokazują, że kolejne lockdowny oraz zamykanie służby zdrowia przynosi negatywne skutki.

Kiedy walczy się z koronawirusem, zmniejszyło się leczenie innych groźnych chorób przewlekłych.

Poza tym coraz więcej lekarzy zaczyna się niepokoić, że przyjęta polityka zdrowotna rządu przynosi niewielkie efekty.

Pospieszalski powiedział, że zamiast podejmowania rozmów z tymi naukowcami, to rzecznik odpowiedzialności zawodowej Naczelnej Izby Lekarskiej, zaczął wszczynać wobec nich postępowania dyscyplinarne.

Do tego w okropnej sytuacji są przedsiębiorcy, którzy likwidują swoje firmy oraz ogłaszają bankructwo.

Gościem w studiu był Tomasz Wróblewski z Warsaw Enterprise Institute, a także prawnik mec. Piotr Schramm.

Natomiast w sposób zdalny ze studiem łączył się prof. Zbigniew Martyka, który jest lekarzem i ordynatorem oddziału obserwacyjno-zakaźnego szpitala w Dąbrowie Tarnowskiej, a także prof. Zbigniew Hałat, który jest epidemiologiem i byłym wiceministrem zdrowia.

Tomasz Wróblewski przyznał, że tzw. pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 jest pandemią, która jest najmniej szkodliwą zarazą w historii świata, a środki, które podejmuje rząd, aby z nią walczyć, przynoszą opłakane skutki, a chodzi tutaj o zatrzymanie oraz zahamowanie rozwoju gospodarczego większości państwa, ale też o zerwanie więzi społecznych.

Oburzenie posłanki Joanny Lichockiej z PIS

Ogromny sprzeciw wobec tego programu wyraziła posłanka PIS Joanna Lichocka, która również nawoływała do cenzury, co ma być związane z podważaniem polityki rządu.

Stwierdziła także, że zwróci się do prezesa TVP o wyjaśnienia, dlaczego został nadany program, który atakuje walkę z epidemią, a także podważa politykę rządu wobec epidemii i podważa skuteczność noszenia maseczek.

Powiedziała, że to kolejny raz, gdy taka sytuacja ma miejsce w TVP i przekaz tego programu wymaga także reakcji Rady Mediów Narodowych.

To pierwszy i jedyny krytyczny program wobec rządu, który został wyemitowany w TVP na przestrzeni wielu lat.

Obnaża on szkodliwość wprowadzanych restrykcji pod pretekstem pandemii.

⇒ Czytaj także: SPARS, CZYLI OPRACOWANO PLAN NOWEJ „PANDEMII” NA LATA 2025-2028

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://www.youtube.com/watch?v=WHc_B2dyDFs