SPARS, CZYLI OPRACOWANO PLAN NOWEJ „PANDEMII” NA LATA 2025-2028

Kiedy wszyscy zastanawiają się nad tym, kiedy skończy się „pandemia” Covid-19, został opracowany scenariusz nowej „pandemii” SPARS na lata 2025 – 2028. Kto za tym wszystkim stoi i jak będzie ona wyglądała?

Plan nowej „pandemii” już opracowany

Obecna „pandemia” ma potrwać do 2025 roku, ale i tak już od dawna planowane są kolejne pandemie.

Bill Gates również poinformował, że szykuje się on do kolejnej epidemii i w związku z tym proponuje masowy monitoring ludzi, a także nowe szczepionki oraz tworzenie globalnej agencji siłowej, która będzie walczyła z epidemią.

Billa Gatesa nie można ignorować, gdyż jego plany łączą się z planami Johns Hopkins Center.

To właśnie tam został opracowany plan nowej „epidemii”, który został opublikowany w dokumencie The SPARS Pandemic 2025 – 2028”.

Johns Hopkins Center to centrum, które w październiku 2019 roku razem z Billem Gatesem organizowało Event 201, czyli pandemiczne gry wojenne, które miały miejsce dwa miesiące przed wybuchem „epidemii” w Chinach.

Kiedy wybuchnie nowa „epidemia”?

Zgodnie ze wspomnianym wcześniej dokumentem nowa epidemia SPARS, czyli „Ostry zespół oddechowy św. Pawła” ma zacząć rozwijać się zaraz po zakończeniu Covid-19, czyli w latach 2025 – 2028.

W tym przypadku najważniejszym podłożem w rozwoju choroby, ale też kontroli państwowo-medycznej będzie fragmentacja społeczna, która będzie miała związek z postępami w telekomunikacji, a także wszechobecnych mediów.

W dokumencie tym znalazły się informacje, które opisują, np. że będzie można tymczasowo przymocować cienkie i elastyczne ekrany do teczek, plecaków czy też odzieży, dzięki czemu będzie można je używać do strumieniowego przesyłania treści z Internetu w różnych miejscach publicznych.

Do tego agencje zdrowia publicznego mają coraz częściej przyjmować różnorodne technologie mediów społecznościowych, a także te platformy, które już istnieją od dawna, czyli Facebook, Snapchat i Twitter, ale też nowe platformy, np. ZapQ, a jest to platforma, która pozwala użytkownikom na agregowanie oraz archiwizowanie wybranych treści multimedialnych, które będą pochodziły z innych platform, a do tego będzie pozwalała na komunikację z usługami społecznościowymi w chmurze.

W tym dokumencie znajdują się głównie informacje, które opisują, w jaki sposób będzie można kontrolować i zmieniać opinię publiczną poprzez media społecznościowe, a także poprzez kontrolowanie nawet niszowych komunikatorów.

Za kilka lat ma to być najważniejsze wyzwanie dla rządowych organizacji medycznych.

To oznacza, że nie będzie to już medycyna, ale psychologiczne kontrolowanie populacji, która na dużą skalę korzysta z sieci.

Natomiast w rozdziale jedenastym tego dokumentu zostało opisane, jak będzie dochodziło do wykradania przez rządy prywatnych danych medycznych, a następnie dostarczanie ich do szpitali albo agencji rządowych czy też innych instytucji.

Rząd USA zastosował kontrowersyjną taktykę, która miała na celu określenie, w jaki sposób najlepiej jest rozprowadzać ograniczone dawki szczepionki Corovax wśród osób, które znajdują się w grupach priorytetowych w całym kraju.

W tym przypadku świadczeniodawcom zapewniono dostęp do elektronicznej dokumentacji medycznej pacjentów, co miało na celu określenie liczby osób w populacjach wysokiego ryzyka, którym zapewniana była opieka na określonych obszarach.

Oczywiście w scenariuszu tym opisano reakcję społeczną na takie działania i była ona negatywna.

Jednak wskazywane są metody, które mają usprawiedliwić kradzież prywatnych danych.

To oznacza, że epidemia SPARS ma być jedną z przyczyn, która będzie miała na celu zniszczenie prywatności, ale też poszerzenie państwowej jurysdykcji.

Czym będzie epidemia SPARS?

Wirus SPARS będzie miał wydłużony okres inkubacji, który będzie wynosił od siedmiu do dziesięciu dni w porównaniu do jego okresu utajonego, który będzie wynosił od czterech do pięciu dni.

To oznacza, że osoby zakażone będą roznosiły tego wirusa nawet przez tydzień, zanim u nich będą zauważalne objawy choroby.

W związku z tym izolowanie osób chorych na SPARS będzie tutaj mniej skuteczne niż izolowanie osób, które będą zakażone innymi i lepiej opisanymi chorobami układu oddechowego.

Poza tym zachorowalność i śmiertelność z powodu tej choroby będzie wyższa u dzieci niż u osób dorosłych.

Ponadto bardziej narażone na powikłania choroby oraz śmierć będą kobiety w ciąży, a także osoby z przewlekłymi chorobami układu oddechowego, np. z astmą czy rozedmą płuc.

Będzie także opracowywana szczepionka na tego wirusa, która będzie pochodną szczepionek, jakie podaje się bydłu, a które zostaną opracowane w 2021 roku po epidemii w regionie Azji Południowo-Wschodniej.

Ma być ona skuteczna w zapobieganiu infekcji, ale też czasami będą występowały poważne skutki uboczne, takie jak: obrzęk nóg, silny ból stawów oraz zapalenie mózgu, które może prowadzić do drgawek, zaburzeń napadowych albo nawet do śmierci.

To jednak nie będzie stanowiło problemu, aby tę szczepionkę testować na ludziach i w ostateczności wprowadzić ją na rynek.

Niektórzy mogą uważać, że scenariusz epidemii SPARS to scenariusz tylko hipotetyczny i nie musi on mieć wiele wspólnego z rzeczywistością.

Jednak trzeba tu wziąć pod uwagę, że jest on związany z tymi samymi osobami, które również w sposób hipotetyczny opracowały plany odpowiedzi na Covid-19 w czasie Event 201.

Do tego warto wiedzieć, że fundacja Billa Gatesa już od wielu lat sponsoruje Johns Hopkins Center, ale też współpracuje na różnych obszarach medycznych.

Czy plany na nową „pandemię” w latach 2025 – 2028 się spełnią?

Cóż… przecież nikt nie wyda milionów dolarów tylko po to, aby stworzyć takie plany dla rozrywki, aby potem miały się zmarnować.

⇒ Czytaj także: BILL GATES „BAWI SIĘ” W PROROKA: „PRZYGOTUJMY SIĘ NA NASTĘPNĄ PANDEMIĘ…

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.