POLSKA BŁAGA UE O PASZPORTY COVIDOWE! – Odkrywamy Zakryte
POLSKA BŁAGA UE O PASZPORTY COVIDOWE!

Polska chce dołączyć do grona „uprzywilejowanych” i wprowadzić do 25 czerwca 2021 roku tzw. paszport covidowy. Kancelaria premiera z niecierpliwością czeka na decyzję z Unii Europejskiej w tej sprawie, a Jarosław Gowin już upatruje w paszportach szczepień szansę na dyskryminację osób niezaszczepionych.

Unia Europejska zapowiedziała, że do 25 czerwca 2021 roku planuje wprowadzić tzw. paszport covidowy.

Dokument ten ma ułatwiać podróżowanie oraz korzystanie z kin, muzeów, teatrów czy stadionów.

W programie tym uczestniczy także Polska, która wręcz prosi się o zgodę na wprowadzenie cyfrowych zaświadczeń.

Zgodnie z założeniami programu paszportów szczepień tzw. zielone światło, czyli Cyfrowy Zielony Certyfikat mają otrzymywać osoby, które przyjęły podwójną dawkę szczepionki, przechorowały już Covid-19 lub mają negatywny wynik testu.

Wśród zwolenników paszportów covidowych znajduje się Polska, której rząd widzi w nich nadzieję na ożywienie gospodarki i powrót do sprawniejszego funkcjonowania społeczeństwa.

Sam premier Mateusz Morawiecki powiedział, że swobodne podróżowanie po Europie będzie możliwe dopiero z takim certyfikatem.

Pomysł ten w pełni popiera Jarosław Gowin, który twierdzi, że w ten sposób chce wprowadzić przywileje dla osób zaszczepionych:

Certyfikaty szczepień dla osób, które przyjęły dwie dawki szczepionki lub jedną w przypadku jednodawkowych preparatów. Te osoby powinny mieć możliwość korzystania z usług dziś niedostępnych jak hotelarstwo i gastronomia.

Kancelarii premiera i Ministerstwo Zdrowia potwierdza, że Polska bierze aktywny udział w europejskim programie wdrażania paszportów covidowych.

Co więcej, wspiera ich wprowadzenie jeszcze przed wakacjami, a nawet jest gotowa na wdrożenie takich certyfikatów już dziś, ponieważ każda zaszczepiona osoba uzyskuje swój indywidualny kod QR.

Tak oto rząd robi z Ciebie idiotę i sprowadza do kwadratowego kodu graficznego.

Poza tym zamiast pozwolić ludziom na normalną pracę odbiera im ostatni kawałek chleba, stawiając ultimatum – albo się wszyscy wyszczepicie, albo będziemy przedłużać lockdown w nieskończoność.

Bo przecież wirus w sklepie spożywczym Cię nie zaatakuje, ale już w markecie budowlanym rozprzestrzenia się ze zdwojoną siłą…

W przedszkolach i żłobkach zabawa na dywanie jest bezpieczna, ale siedzenie w szkolnych ławkach i nauka matematyki lub angielskiego zakrawa na zagrożenie dla życia.

Podobnie w hotelach, restauracjach, barach itd. – zagrożenie jest większe niż w supermarkecie, w którym sobotnia kolejka do kasy liczy kilkanaście wózków…

A Ty? Dalej wierzysz w te brednie polskojęzycznego rządu, czy już otworzyłeś oczy i przestaniesz milczeć w tej sprawie?

⇒ Czytaj także: OPERACJA PSYCHOLOGICZNA COVID-19 – METODY ŁAMANIA PSYCHIKI I TWORZENIA PODPORZĄDKOWANIA

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.