„POLICJA NA RZECZ WOLNOŚCI” – W HISZPANII POLICJANCI WALCZĄ O POWRÓT DO NORMALNOŚCI – Odkrywamy Zakryte
„POLICJA NA RZECZ WOLNOŚCI” – W HISZPANII POLICJANCI WALCZĄ O POWRÓT DO NORMALNOŚCI

„Policja na rzecz wolności” to niedawno utworzone stowarzyszenie, które organizuje i wzywa do udziału w pokojowych demonstracjach przeciwko nakładaniu masek i zarządzaniu koronawirusem przez rząd Hiszpanii. Dzięki tej inicjatywie na ulicach hiszpańskich miast można obserwować zjednoczenie funkcjonariuszy policji i obywateli.

Policja dla wolności

Niedawno utworzone w Hiszpanii stowarzyszenie „Policja na rzecz wolności” to zrzeszenie funkcjonariuszy policji, którzy mają dość rygorystycznych przepisów nakładanych przez rząd i występowania przeciwko obywatelom.

Poprzez swoje sieci w mediach społecznościowych stowarzyszenie zachęca do wzięcia udziału w organizowanych protestach, zwracając się do innych grup, takich jak strażacy, wojsko czy ochroniarze.

Uważają, że ważne jest, aby obywatele widzieli, że jest wielu członków sił i organów bezpieczeństwa, które pomagają im i chronią ich interesy.

Zgromadzeni w stowarzyszeniu funkcjonariusze mają dość nadużyć i wykorzystywania policji do wywoływania strachu.

Organizowane marsze

W organizowanych marszach „Policja na rzecz wolności” organizatorzy chcą jednoczyć funkcjonariuszy policji i obywateli oraz pokazać rządowi, że nie zgadzają się ze wszystkimi restrykcyjnymi środkami praw, które narzuca się wszystkim Hiszpanom.

Proszą również o zaprzestanie wykorzystywania policji i straży cywilnej do straszenia obywateli i rozgrywek politycznych.

Marsz na rzecz wolności odbył się już w Madrycie, Maladze i Walencji.

Źródło: Internet

Za każdym razem protestujący skandowali takie wiadomości, jak „środki są nielegalne”; „policja chce oddychać”; „nie dla szczepionki”; „fałszywe testy, fałszywie pozytywne wyniki”.

W ten oto sposób policja łączyła się ze zwykłymi obywatelami, stając odważnie przeciwko zbrodni wyrządzanej teraz na ludzkości.

⇒ Czytaj także: DANIA ODRZUCA PRZYMUS SZCZEPIEŃ! LICZNE PROTESTY POSKUTKOWAŁY

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.