POMINIĘTA „PANDEMIA” BRUCELOZY – Odkrywamy Zakryte
POMINIĘTA „PANDEMIA” BRUCELOZY

Szokujący raport Reutersa ujawnił dowody na wybuch innego wirusa z innego chińskiego zakładu biologicznego mniej więcej w tym samym czasie, w którym wybuchła „pandemia” Covid-19. Chociaż zainfekował on tysiące osób i choroba, którą wywołuje, rzeczywiście istnieje i stanowi zagrożenie dla ludzkiego zdrowia, ten fakt w mediach umiejętnie pominięto.

Według doniesień Reutersa z 2020 roku: „Bruceloza, choroba bakteryjna z objawami grypopodobnymi, w jednym wybuchu w północno-zachodnich Chinach zainfekowała ponad 6000 osób”.

W raporcie zauważono, że „według komisji zdrowia Lanzhou wybuch epidemii w Lanzhou, stolicy prowincji Gansu, zwykle spowodowany kontaktem ze zwierzętami, był tym razem spowodowany wyciekiem w fabryce szczepionek. Ludzie nadal są leczeni w szpitalach, mimo że wybuch epidemii miał miejsce rok temu”.

Raport wyjaśnia, że ​​epidemia została po raz pierwszy odkryta w listopadzie 2019 r., kiedy niektórzy studenci z Instytutu Badań Weterynaryjnych w Lanzhou uzyskali pozytywny wynik testu na brucelozę. Według wojewódzkiego urzędu zdrowia do końca grudnia w instytucie zostało zarażonych co najmniej 181 osób.

Podobno biozakład używał przeterminowanych środków dezynfekujących w okresie od lipca do sierpnia 2019 r. do produkcji szczepionek na brucelozę, pozostawiając jej bakterie w gazie odlotowym. Zanieczyszczony gaz później utworzył aerozole, które dryfowały z wiatrem do instytutu weterynaryjnego.

Chociaż śmiertelność z powodu brucelozy jest niska, może ona mieć trwałe objawy, w tym przewlekły ból stawów.

Ten raport jest niezwykle interesujący w świetle „pandemii” koronawirusa i danych wywiadowczych wskazujących, że pracownicy Instytutu Wirusologii w Wuhan byli hospitalizowani niby z objawami Covid, a część ich rodzin również zmarła w listopadzie 2019 r.

Wycieki laboratoryjne potencjalnie śmiertelnych patogenów nie są rzadkością w Chinach ze względu na luźne normy bezpieczeństwa.

Przecieki laboratoryjne miały miejsce wiele razy z takich obiektów w Chinach, a SARS  dwukrotnie został wypuszczony z Chińskiego Instytutu Wirusologii w Pekinie w 2004 roku, rok po tym, jak jego rozprzestrzenianie się zostało opanowane.

Tymczasem raporty wskazują również, że Chiny planują otwarcie wielu bioobiektów w ciągu najbliższych pięciu lat. Czyżby potrzeba było nowych miejsc dla nowych wirusów?

⇒ Czytaj także: BRUCELOZA – CHOROBA OD „BRUDNEGO MLEKA”

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.