ZAKONNICE DOŁĄCZYŁY DO MARSZU O WOLNOŚĆ W LONDYNIE I OSTRZEGAŁY PRZED SZCZEPIONKAMI – Odkrywamy Zakryte
ZAKONNICE DOŁĄCZYŁY DO MARSZU O WOLNOŚĆ W LONDYNIE I OSTRZEGAŁY PRZED SZCZEPIONKAMI

Pod koniec maja w Londynie odbyło się wydarzenie, które sparaliżowało ulice tego miasta. Protestujący zebrali się w sobotę (29.05.2021 r.) na Placu Parlamentu na wiecu „Zjednoczcie się dla Wolności”, by przeciwstawić się pandemicznej mistyfikacji. Wśród grona walczących o wolność znalazły się także zakonnice, które ostrzegały przed skutkami szczepień.

Setki osób przyłączało się do demonstracji przeciwko obowiązkowi szczepień w Wielkiej Brytanii. Niektórzy twierdzą, że prawdopodobnie liczba protestujących wynosiła ponad milion.

Trzymali transparenty z napisami: „Nie zgadzamy się”, „Nie macie nad nami władzy” i „Nie jesteśmy królikami doświadczalnymi”.

Wiec zgromadził grupy ludzi, którzy są niezadowoleni z przedłużających się blokad nałożonych przez rząd, nieufnych wobec szczepionek Covid-19 i nieukrywających antyrządowych sentymentów.

Przed klasztorem Tyburn, w pobliżu Marble Arch w Londynie, widziano dołączające się do demonstrantów zakonnice, które z radością jednały się z uczestnikami marszu o wolność.

Jedna z nich ostrzegała nawet, że szczepionki koronawirusow zabijają ludzi.

Protesty przeciwko blokadom, podobne do tego w Londynie, odbywają się regularnie w wielu krajach zachodnich, w tym w Polsce.

⇒ Czytaj także: MAMY STAN „EPIDEMII”! – WALCZYMY O WOLNOŚĆ

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=qB6fNMZTQmk&feature=emb_logo