W KALIFORNII PO ZMIANIE WYTYCZNYCH OBNIŻONO LICZBĘ ZGONÓW COVID O 25%

W Kalifornii dokonano zrewidowania fałszywej liczby zgonów związanych z Covid-19. Po tym, jak urzędnicy przyznali, że wiele zgonów nie było „bezpośrednim skutkiem” wirusa statystki spadły aż o 25%.

Hrabstwo Alameda zrewidowało całkowitą liczbę zgonów spowodowanych przez koronawirusa do 1223, w porównaniu z 1634 przypadkami.

Mimo to gubernator Gavin Newsom oświadczył, że absolutnie nie ma zamiaru znosić stanu wyjątkowego w Kalifornii.

Urzędnicy hrabstwa postanowili zrewidować liczby, aby dostosować je do wytycznych kalifornijskiego Departamentu Zdrowia Publicznego dotyczących klasyfikacji zgonów.

Hrabstwo wcześniej zaliczało do zgonów z powodu zarażenia wirusem wszystkie osoby, które zmarły niezależnie od tego, czy Covid-19 był bezpośrednią, czy niebezpośrednią przyczyną śmierci.

Neetu Balram, rzecznik zdrowia publicznego hrabstwa Alameda, twierdzi, że niektóre zgony wyraźnie nie były spowodowane przez Covid, ale nie podawano alternatywnych przyczyn śmierci.

W rezultacie zastosowanie się do nowych wytycznych obniżyło liczbę fałszywych zgonów z powodu koronawirusa o 25%.

Co przyniosłyby takie korekty na całym świecie? Świadomi znają odpowiedź…

⇒ Czytaj także: SZWECJA: SZYBKI SPADEK ZGONÓW COVID-19 POMIMO BRAKU LOCKDOWNU

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.